NASZ ZESPÓŁ

Wiktor Ziębka

Trener Metody Inner War Saga

Wiktor dosłownie programuje podświadomość. Od kilku lat zajmuje się programowaniem aplikacji webowych i łączy to doświadczenie ze swoimi zainteresowaniami literaturą, technologiami oraz współczesnymi praktykami szamańskimi, by tworzyć skuteczne narzędzia pomagające usprawnić pracę i poprawić jakość życia. Wolny czas poświęca na lekturę książek z zakresu literatury klasycznej, beletrystyki, programowania oraz psychologii, a także na zgłębianie różnych nurtów mistycznych, w szczególności skupiając się na hawajskiej Hunie.

W oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie, pomaga swoim podopiecznym osiągnąć efektywność, zrównoważenie emocjonalne i wewnętrzną harmonię, a w konsekwencji, przetransformować życie przepełnione walką i cierpieniem na harmonijną ścieżkę łowcy przygód.

Obejrzyj wywiad z WIKTOREM:

sprawdź opinie O WIKTOR ZIĘBKA

„NAWET NIE PRZYPUSZCZAŁAM, JAK BARDZO TA SESJĄ MNĄ TĄPNIE”

Przyszłam na sesję hipnozy z Wiktorem z masą problemów dotyczących mojego stosunku do jedzenia. Przerabiam Kurs Programowania Podświadomości i uważam, że jest świetny. Jednak gdy przyszło do kwestii jedzenia poczułam, że potrzebuję pomocy kogoś doświadczonego. Nawet nie przypuszczałam, jak bardzo ta sesją mną tąpnie. W jej trakcie płakałam jak bóbr – puściło mnóstwo emocji. Mam naprawdę wiele do przepracowania, więc nie oczekiwałam, że od razu wszystko się „naprawi” w trakcie jednego podejścia.

Anna Król – żelazna skorzystała z: Sesja Hipnozy z Wiktorem

„WIKTOR POKIEROWAŁ MÓJ UMYSŁ W STRONĘ TEGO, BY MNIE NIE BLOKOWAŁ”

Przed sesją z Wiktorem dokuczał mi pewien schemat, który polegał na unikaniu dla mnie ważnych spraw i odkładaniu ich na ostatni moment. Najprostszym przykładem będzie trening, który miałem zrobić rano a robię go późno w nocy, dodatkowo mam go ciągle z tyłu głowy przez cały dzień. Podczas sesji doszliśmy do punktu, dlaczego tak się działo, a Wiktor pokierował mój umysł w stronę tego, by mnie nie blokował, tylko pomagał w realizowaniu zadań.

Mateusz Snopek skorzystał z: Sesja Hipnozy z Wiktorem

„ZNIKNĘŁA PANIKA I PRZYMUS TROSZCZENIA SIĘ O INNYCH”

Przez lata terapii psychodynamicznej próbowałem zrozumieć, co to znaczy ,,skontaktować się ze swoimi emocjami”. Hipnoterapia wreszcie to umożliwiła. Przez lata wiedziałem że trauma jest, skąd się wzięła i że powoduje chore (i w rzeczy samej zniechęcające innych ludzi) troszczenie się o cudze emocje i potrzeby zamiast o własne, ale dopiero sesja hipnoterapii pozwoliła mi tą traumę rozwiązać. Zniknęła panika i przymus troszczenia się o innych, dodatkowo czyniąc ze mnie lepszego rozmówcę i partnera, kogoś, z kim jest się łatwiej porozumieć i można mu bardziej zaufać.

Ignacy Nowicki skorzystał z: Sesja Hipnozy z Wiktorem