Paweł Pawlak

Saga Wewnętrznej Wojny

Masz już dość zawodnej dyscypliny? Chcesz osiągać cele małe i duże, ale coś Cię blokuje? Toczysz wewnętrzną wojnę z samym sobą. Jednak zbyt często przegrywasz?

Książka Saga Wewnętrznej Wojny, to historia bohatera lub bohaterki, w której to Ty grasz główną rolę. Zamów. Przeczytaj. Odzyskaj kontrolę nad swoją podświadomością i uczyń ze swego życia sagę pełną chwały.

Zamów teraz
sagę w cenie:

99,00 zł

14-DNIOWA 100% GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY JEŚLI KSIĄŻKA NIE SPEŁNI OCZEKIWAŃ. ZWRACASZ I OTRZYMUJESZ SWOJE PIENIĄDZE.

Czego się dowiesz?

Swoim życiem piszesz opowieść. Saga Wewnętrznej Wojny, to historia wojowników i wojowniczek, którzy zrozumieli, że wewnątrz nie czai się wróg. Pierwszy i drugi tom książki „Saga Wewnętrznej Wojny” pomoże Ci lepiej poznać siebie. Pokażę Ci ponadczasową mądrość zawartą w skandynawskich mitach, sagach oraz runach.

Sagę uzupełnia „Dziennik”, który został przygotowany w taki sposób, aby być Twoim wiernym towarzyszem podróży. Na jego kartach odnotujesz postępy. Saga oraz dziennik pozwolą Ci lepiej zrozumieć siebie, otaczający Cię świat, Twoją funkcję w nim oraz wskażą problemy i wyzwania, z którymi mierzy się każdy z nas.

DLACZEGO WARTO PRZECZYTAĆ?

Saga wyjaśni Ci, jak działa Twój ludzki umysł. Dziele się w niej swoją historią. Dowiesz się, jak dochodziłem do modelu zrozumienia, czym jest programowanie podświadomości i ile mnie to kosztowało.

Wyposażę Cię w niezbędne narzędzia. Dzięki czemu uczynisz ze swego życia opowieść, którą chętnie byś opowiedział wnukom, samej lub samemu sobie.

DWA TOMY SAGI

Nie jest to książka biznesowa, zawierająca łatwy do powtórzenia schemat zbudowania przedsiębiorstwa lub dochodowej kariery. Nie jest to lektura motywacyjna. Nie jest to podręcznik samopomocy, ponieważ większość systemów w Twoim pojeździe nie jest tak naprawdę uszkodzona.

Saga, to instrukcja obsługi człowieka, która lata temu została zapisana w runach i mitach.

DZIENNIK

Czy dotychczasowa historia Twojego życia napawa Cię dumą? Jakie emocje pojawiłyby się w Tobie, gdybyś wysłuchał dziś opowieści o swoim życiu?

Czy przypomina ona czymkolwiek historie o bohaterach, które najbardziej sobie cenisz? Nigdy nie jest za późno, by przejąć pióro i zacząć tworzyć ją świadomie. Skorzystaj i sprawdź, jakie możesz osiągnąć rezultaty.

Książkę kupisz tylko na tej stronie, nie ma jej w księgarniach!

dla kogo?

Każdy przedsiębiorca, sportowiec i każda ambitna osoba, która chce rozwijać swoją karierę, lecz pomimo dziesiątek odbytych szkoleń i przeczytanych książek ciągle ma wrażenie, że stoi w miejscu lub nie może wejść na kolejny poziom w swojej dziedzinie.

Każdy, kto pomimo tego, że wie, co robić i chce od życia więcej, łapie się na prokrastynacji, odkładaniu zadań na ostatnią chwilę i ma wrażenie, że sabotuje swoje działania.

Każdy, kto ma już dosyć ciągłego pokonywania siebie, zmuszania się do działania i doświadczania tak zwanego “wypalenia”.

Każdy, kto czuje się niedostatecznie dobry i zastanawia się, co z nim jest nie tak, bo tak naprawdę w środku czuje, że ma potencjał, ale mimo wielu podjętych prób ciągle zawodzi sam siebie, bliskich, swoją rodzinę lub otoczenie.

spis treści:

CZĘŚĆ I – INTRO
Rozdział 1 – Jak używać tej książki?
Rozdział 2 – Czym jest ta książka, a czym nie jest
CZĘŚĆ II – SAGA WEWNĘTRZNEJ WOJNY
Rozdział 3 – Wewnętrzny wróg
Rozdział 4 – Konstrukcja (umysłu) bohatera sagi
Rozdział 5 – Moja saga
Rozdział 6 – Model konstrukcji sagi
CZĘŚĆ III – Najważniejsza saga – saga Odyna
Rozdział 7 – Historia Wszechojca
Rozdział 8 – Czym są runy, a czym nie są
CZĘŚĆ IV – Cechy Bohatera – Aett Freyi
Fehu – Przekonania
Uruz – Upór
Thurisaz – Potencjał
Ansuz – Inspiracja
Raido – Wybory
Kenaz – Pasja
Gebo – Wymiana
Wunjo – Wewnętrzna drużyna
CZĘŚĆ V – Twoja własna saga
Rozdział 9 – Co dalej?

co w środku?

Byłem otyłym chłopcem, który marzył, by być wojownikiem, jak jego idole.

Bolało mnie to, że musiałem przyznać przed sobą, że wojownikiem jestem tylko w swoich wyobrażeniach.

W pewnym momencie zrozumiałem, że każdy człowiek swoim życiem pisze swoją własną opowieść. Saga Wewnętrznej Wojny to historia wojownika lub wojowniczki, którzy zrozumieli, że wewnątrz nie ma żadnego wroga.

To historia o Tobie.
Kup pakiet, Tom I lub II, skorzystaj z Dziennika i sprawdź, czy jest to droga dla Ciebie.

PAWEŁ PAWLAK

Dlaczego Saga Wewnętrznej Wojny?

Nazywam się Paweł Pawlak, jednak wszyscy nazywają mnie „Szamanem” lub po prostu „Vikingiem”. Używam współczesnych „czarów”, aby usuwać lęki i ograniczenia, transformować przekonania i budować u naszych klientów pancerną psychikę. 

Fascynuje mnie ludzki umysł i efekty, jakie daje bezpośrednia praca z umysłem podświadomym w głębokim stanie transu.

Zbudowałem niezachwianą pewność siebie oraz osobistą skuteczność, uwolniłem się od prokrastynacji, wyszedłem z kilkuset tysięcznych długów i zakończyłem swój romans z alkoholem i „ciężkimi używkami”. Zapomniałem, czym są lęki, wątpliwości, poczucie bycia niedostatecznie dobrym i niezasługiwania.

System, który zaprojektowałem, by sobie w tym pomóc, zapoczątkował projekt Inner War Saga.FAQ. NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

"
!
Czy książka będzie w księgarniach?

Nie! Książęk Inner War Saga nie można znaleźć w księgarniach lub salonach sprzedaży. Dostępne są tylko w Internecie, na stronach naszego wydawnictwa. Czyli dokładnie tu, gdzie jesteś! 🙂

"
!
Czy mogę zapłacić przy odbiorze?

Z uwagi na fakt, że wysyłamy książki praktycznie na cały świat obecnie nie udostępniamy tej możliwości.

"
!
Czy planujecie obniżki cen?

Cena książek w Inner War Saga nigdy nie ulega obniżeniu. Jesteśmy wydawcą i jedynym dystrybutorem naszych książek. Każda z nich musi przejść przez nasz magazyn, więc kupując od nas masz gwarancję najniższej ceny na rynku. Dlatego też nie warto zwlekać z zakupami.

"
!
Kiedy nastąpi wysyłka wydrukowanej książki?

TOM I wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

Dziennik i TOM II książki będziemy wysyłać zaraz po ich premierze.

"
!
Kiedy dostanę fakturę/dowód sprzedaży?

Faktury i dowody sprzedaży przesyłamy wyłącznie w formie elektronicznej, w momencie wysłania towaru lub w dniu przyjęcia płatności, a najpóźniej w czasie przewidzianym ustawą o VAT. Gdyby z jakiejś przyczyny faktura nie dotarła to prosimy o sprawdzenie folderu niechciane w poczcie elektronicznej lub kontakt z nami. Na pewno pomożemy!

"
!
W jaki sposób można opłacić zamówienie?

Przyjmujemy wpłaty tylko przez system szybkich płatności. Pozwala to w ekspresowym tempie opłacić zamówienie. W ramach systemu można także zapłacić kartą kredytową.

Jeśli z jakiegoś powodu masz problem z płatnością, skontaktuj się z nami na bok@innerwarsaga.com – na pewno pomożemy!

"
!
Czy mogę zwrócić sagę lub dziennik?

Tak. Nasze książki bardzo rzadko do nas wracają. Jednak chcemy, aby nasi Czytelnicy byli w pełni zadowoleni ze swoich zakupów. Dlatego jeśli coś nie przypadnie Ci do gustu, to jako konsument masz prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od odbioru towaru, bez podania przyczyny. Wypełnij oświadczenie zawierające imię, nazwisko i numer zamówienia, dołącz je do zwracanej paczki oraz odeślij do nas w bezpieczny sposób nieuszkodzony towar na adres zwrotów i reklamacji: IMKER, Szczebrzeska 55a, 22-400 Zamość, numer telefonu 882 956 513. Po otrzymaniu książki potwierdzimy otrzymanie przesyłki i przejdziemy do zwrotu pieniędzy za zakup. Dla przyspieszenia zwrotu warto napisać do nas o tej decyzji na bok@innerwarsaga.com.

"
!
Co zrobić po złożeniu zamówienia?

W przypadku prawidłowo złożonego zamówienia, dostaniesz od nas wiadomość z potwierdzeniem. Później nastąpi czas przygotowania i spakowania Twojej paczki. Nie musisz nic już robić.

Pamiętamy o Tobie i robimy wszystko, aby książki jak najszybciej ruszyły w podróż do adresata! 🙂 W momencie, gdy trafi w ręce kuriera, aby odbyć prostą drogę do Ciebie, dostaniesz dodatkowego maila z numerem przesyłki do monitorowania. Wtedy możesz spokojnie śledzić drogę paczki.

Czasami nasze wiadomości trafiają do folderu z mailami niechcianymi lub z jakiegoś tajemniczego powodu się nie wyświetlają, ale nie ma problemu – wystarczy napisać do nas i chętnie pomożemy - bok@innerwarsaga.com

"
!
Jak długo będzie szła przesyłka?

Zwykle książka powinna dotrzeć w Twe progi w ciągu 1 dnia roboczego od nadania paczki w magazynie. Będziemy informować o tym na maila, który podasz w zamówieniu. Zauważ, że jest to czas samego dostarczenia przez kuriera, a nie całkowitej realizacji zamówienia.

"
!
Po zakupie pełnego pakietu otrzymałem w paczce 1 książkę, dlaczego?

Udostępniamy możliwość zakupu pakietu, aby zagwarantować Wam najniższą cenę oraz pierwszeństwo w zakupie. Jednak w tym momencie premierę miała pierwsza część książki. Z tego powodu teraz otrzymujecie przesyłkę z pierwszą częścią. Druga część książki jest na ukończeniu, będzie dostępna w maju. Na stronie jest zamieszczona informacja, o późniejszej dostępności niektórych elementów pakietu.

"
!
Czy będzie ebook?

Tak, otrzymasz go w prezencie do każdego zakupu. Kupując Tom I Sagi otrzymasz ebooka Tom I Sagi. Kupując Tom II Sagi otrzymasz ebooka do tomu drugiego. Kupując Pakiet Saga otrzymasz ebooka Tom I oraz ebooka Tom II. Dziennik został przygotowany tylko pod wersję papierową - trzeba po nim pisać :)! Dlatego, nie wydajemy go w formie ebooka.

"
!
Czy książka będzie w formie audiobooka?

Tak, otrzymasz go w prezencie do każdego zakupu. Kupując teraz otrzymasz go zupełnie bezpłatnie. Kupując Tom I Sagi otrzymasz audiobooka Tom I Sagi. Kupując Tom II Sagi otrzymasz audiobooka do tomu drugiego. Kupując Pakiet Saga otrzymasz audiobook Tom I oraz audiobook Tom II. Dziennik został przygotowany tylko pod wersję papierową - trzeba po nim pisać :)! Dlatego, nie wydajemy go w formie audiobooka.

"
!
Przez kogo będzie czytany Audiobook?

Audiobook jest w całości czytany przeze mnie, czyli założyciela projektu Inner War Saga - Pawła Pawlaka :).

"
!
Jak w środku będzie wyglądał Dziennik?

Nie będzie to zwykły zeszyt z liniami :). Będzie to Twój dziennik, który pozwoli monitorować postępy. Codziennie dostarczy Ci nowej dawki wiedzy i pomoże w pisaniu własnej sagi.

"
!
Czy książka rozbudowuje treści, jakie są w Kursie Programowania Podświadomości?

Książka oraz kurs to zupełnie inna treść. W kursie uczymy, jak samodzielnie pracować z umysłem od A do Z. Pokazujemy narzędzia i drogę.
Książka jest instrukcją ludzkiego umysłu. Jest osadzona w mitologii nordyckiej, w mądrościach płynących z run. To może być również Twoja historia.

"
!
Nie mam odpowiedzi na swoje pytanie. Co robić?

Nasz zespół chętnie Ci pomoże! Napisz na bok@innerwarsaga.com

Nie znalazłeś powyżej odpowiedzi na swoje pytanie?

napisz do nas bok@innerwarsaga.com, postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie.

Od czego zacząć?

Tworząc „Sagę Wewnętrznej Wojny”, miałem na uwadze trzy podstawowe cele:

#1 Chcę zakończyć Twój wewnętrzny konflikt
#2 Chce pomóc Ci dostarczyć liter do napisania Twojej własnej sagi
#3 Chcę abyś zatrudnił mnie i mój zespół do wprowadzenia trwałych zmian w Twoim życiu

„Zmiana w moim zachowaniu była dosłownie natychmiastowa.”

Jakbym miał opisać ją w skrócie, to powiedziałbym, że „Saga Wewnętrznej Wojny” jest podręcznikiem albo instrukcją do ludzkiego umysłu.

Rafał Ziewiecki
podsztanga.pl

“Saga Wewnętrznej Wojny” jest wartościowym narzędziem, które może pomóc w rozwiązaniu różnych problemów emocjonalnych, psychologicznych, a nawet fizycznych.”

Jednym z największych atutów tej książki jest jej praktyczny charakter. Paweł dostarcza czytelnikom skuteczne techniki, które można stosować samodzielnie w domu. Jest to niezwykle wartościowe, ponieważ pozwala nam zająć się naszymi problemami w dogodnym dla nas czasie i miejscu.

„Wciągnęła mnie od pierwszej strony”

Magnetyczna, praktyczna i… z innej bajki. Wciągnęła mnie od pierwszej strony i zaczęła ładować mocą bogów północy.

Wiktor Jodłowski
talkersi.pl

„Może to brzmieć pompatycznie, ale uratowałeś mi życie”

Czytając ją będziesz czuł się, jakbyś siedział z autorem przy rozgwieżdżonym nocom lesie przy płomieniach ogniska i odkrywał pradawną wiedzę, wiedzę… która (o zgrozo) znasz, tylko straciłeś z nią kontakt.

Damian Myśliwy
dancecontrol.pl

„Jest świetnym przewodnikiem”

Już miałam przyjemność czytać fragmenty przed premierą. Jest świetnym przewodnikiem! Paweł, kawał dobrej roboty!

Maria Andrejczyk
polska olimpijka

„Nie potrzebuję już kolejnej książki motywacyjnej, czy następnego szkolenia o rozwoju”

Małymi krokami piszę swoją własną historię, a to dopiero początek pracy z umysłem. W tej książce możecie poznać podstawy pracy ze swoim umysłem.

Mateusz Michalak

„Siedzę na wakacjach i nie mogę się od niej oderwać”

Jestem dopiero po 70 stronach, siedzę na wakacjach i nie mogę się od niej oderwać. Zajebista robota, we Wrocławiu będę czekać w kolejce na dedykację.

Kuba Janeczko
Trener, bokser

„Dla mnie stanowi ona idealne uzupełnienie kursu Programowania Podświadomości”

Książka otworzyła mi oczy na wiele pytań, które pozostały bez odpowiedzi po kursie. Potrzebowałem te pytania przetrawić sam, a tu… książka idealnie wpasowuje się w to, czego potrzebuje i potrzebowałem.

Paweł Radzikowski

„Zrozumiałem siebie”

Zauważyłem, jak dużo jest we mnie i ile ja sam ze sobą mogę przepracować.

Radosław Rygielski
Instytut Kryptografii

KUP TERAZ

PREMIERA KSIAŻKI „SAGA WEWNĘTRZNEJ WOJNY”

PAKIET SAGA WEWNĘTRZNEJ WOJNY

Otrzymasz:

Saga Tom I
(wydruk premium w kolorze, e-book oraz audiobook)

✓  Saga Tom II
(wydruk premium w kolorze, e-book oraz audiobook)
wysłany w momencie premiery w maju

✓  Dziennik

✓  Wartościowy prezent
niespodzianka wysłana na email po zakupie

Wybierając pakiet oszczędzasz:
99,00 zł + 99,00 zł + 99,00 zł = 297,00 zł
– 33%

199,00 zł

PIERWSZY TOM SAGI

 Otrzymasz:
✓ Saga Tom I
[wydruk premium w kolorze]
dodatkowo otrzymasz:
– przejrzysty e-book Tom I PDF, EPUB
– jakościowy audiobook Tom I zawsze pod ręką

99,00 zł

DRUGI TOM SAGI

(wysłany w momencie premiery w maju)

Otrzymasz:
✓ Saga Tom II
[wydruk premium w kolorze]
dodatkowo otrzymasz:
– przejrzysty e-book Tom II PDF, EPUB
– jakościowy audiobook Tom II zawsze pod ręką

99,00 zł

DZIENNIK

 

Otrzymasz:
✓ Dziennik
[wydruk premium]

99,00 zł