NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy zespołem specjalistów, których połączyła wspólna wartość.

Wierzymy, że każdy człowiek jest ważny. Uważamy, że każde życie się liczy. Realizujemy misję, aby każdy z nas, ludzi, mógł posiąść pełną kontrolę nad swoim umysłem, wyrwać się z kajdan własnych lęków i ograniczeń.

Paweł Pawlak

CEO & Founder

Paweł jest certyfikowanym hipnoterapeutą, trenerem przygotowania mentalnego w biznesie i sporcie zawodowym. Specjalizuje się w pracy z lękami, bolesnymi doświadczeniami z przeszłości, nałogami oraz nawykami i przekonaniami.

Czym jest i dlaczego powstał projekt Inner War Saga:

Leszek Parulewicz

Senior Trener | Lider zespołu Trenerów

Trener Inner War Saga, certyfikowany hipnoterapeuta. Deweloper ludzkiego potencjału, opiekun Plemienia.
Z pasją do programowania podświadomości pomaga ludziom przezwyciężać lęki, nałogi, fobie i przekonania. W życiu każdego człowieka widzi jedyną w swoim rodzaju historię.

Obejrzyj wywiad z Leszkiem:

Mateusz Dembny

Trener Metody IWS

Certyfikowany hipnoterapeuta i trener przygotowania mentalnego, którego misją jest pomoc w odkryciu drzemiącej w człowieku mocy. Łączy hipnoterapię, medytację i podejście naukowe, aby mieć kompletne zrozumienie mechanizmów działania ludzkiej podświadomości.

Obejrzyj wywiad z Mateuszem:

Wiktor Ziębka

Trener Metody IWS

Wiktor dosłownie programuje podświadomość. Od kilku lat zajmuje się programowaniem aplikacji webowych i łączy to doświadczenie ze swoimi zainteresowaniami literaturą, technologiami oraz współczesnymi praktykami szamańskimi, by tworzyć skuteczne narzędzia pomagające usprawnić pracę i poprawić jakość życia.

Obejrzyj wywiad z Wiktorem:

Mateusz Kwaśniewski

Trener Metody IWS

Mateusz z zawodu jest dietetykiem klinicznym. Pasjonuje się całościowym podejściem do szeroko rozumianego zdrowia i dobrostanu. Łączy pracę z hipnozą z pomaganiem w optymalizowaniu diety i mentalnego podejścia do zdrowia i zastosowania zasad biohackingu w połączeniu z zasadami programowania podświadomości.

Obejrzyj wywiad z Mateuszem:

Jakub Stafa

Trener Metody IWS

Swoją przygodę z programowaniem podświadomości rozpoczął w momencie największego dołka w życiu. Nie akceptował życia w ograniczeniach, których jako społeczeństwo mamy narzuconych bardzo wiele. Zawsze wierzył, że jest w stanie osiągnąć cele, które sobie postawił i dzięki pracy z podświadomością pozbył się ograniczających schematów, pisząc tym samym swoją własną sagę.

Obejrzyj wywiad z Jakubem:

Jakub Bednaruk

Trener Metody IWS 

Programowanie Podświadomości odmieniło jego życie, obecnie Jakub odmienia życia innych przy pomocy tych metod. Jego celem jest inspirowanie innych do odkrywania swojego wnętrza oraz do rozwijania swojego potencjału fizycznego i mentalnego. Jako trener Inner War Saga, pomaga swoim podopiecznym w osiąganiu celów, dążeniu do doskonałości oraz w rozwijaniu ich ducha wewnętrznego.

Piotr Piasek

Wspólnik/ Doradca

Piotr posiada 16 letnie doświadczenie w budowaniu biznesów. Popełnia wiele błędów, z których wyciąga cenne lekcje do swojego życia. W Inner War Saga pełni rolę doradczą. To kreatywny strateg z pasją tworzenia.

Piotr Piasek

Wspólnik/ Doradca

Podczas 16 lat w biznesie zbudował kilka wartościowych biznesów. Na swoim koncie ma dużą porażkę (cenną lekcję) i 3 sprzedane z sukcesem biznesy.

Stworzył jeden z największych ekosystemów innowacji w Polsce i pozyskał finansowanie dla kilkudziesięciu spółek. Podczas swoich działań przyciągną do Polski ponad 100 mln złotych kapitału inwestycyjnego w nowe technologie.

Jego pasją jest budowanie i tworzenie w sferze ludzkiej i biznesowej. Z natury analityczny strateg z silną dozą kreatywności.
Potrafi dobrze ocenić trendy i łączyć kropki wprzód. Od lat zainteresowany rozwojem osobistym, duchowym i tematyką biznesową. Uważa, że "Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę."

Prywatnie lubi gry planszowe, czytanie książek i spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Marek Piasek

Wspólnik

Spłacił 2.000.000 złotych długu. Na reklamę internetową wydał 44 mln złotych. Pasjonat marketingu, procedur i budowania biznesu. Autor książek: Zrozumieć Marketing, Startup Manual. Wiecznie uśmiechnięty i pełen pasji.

Tomasz Łowicki

Wspólnik

Od ponad 12 lat tworzy wysoce konwertujące strony www, automatyzuje marketing i sprzedaż używając sprawdzonych i efektywnych narzędzi. Zawsze na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami na rynku.

Aldona Kopeć

Executive Assistant to CEO

Jeśli Prezes czegoś nie wie, to Aldona zna odpowiedzi. Utrzymuje relacje z partnerami oraz organizuje eventy. Zawsze pomocna i empatyczna. W wolnej chwili rozwija siebie i spełnia się w roli mamy psiego członka IWS – Dashy.

Natalia Matuszewska

Specjalista ds. Marketingu i Automatyzacji

Marketingiem zajmuje się od 8 lat, lubi ułatwiać życie sobie i innym, dlatego w Inner War Saga odpowiada za automatyzacje procesów. Do życia podchodzi z uśmiechem, zarażając nim innych.

Dominika Liecau

Head of Sales & Customer Success

Od 8 lat jestem związana ze sprzedażą. Zarządzam dwoma zespołami: sprzedaży i Customer Success. Naszym celem każdego dnia jest pomoc klientom w zrozumieniu, jak dzięki programowaniu podświadomości mogą przezwyciężyć lęki czy opory.

Caroline Brazavsky

Doradca klienta

Nic w życiu nie przyszło jej łatwo. Jednak całe życie pod skórą czuła, że jest w stanie znaleźć wszystkie elementy układanki i wznieść się na dowolny level, który sobie założyła. Tak właśnie trafiła na Inner War Saga w jednym z najtrudniejszych momentów swojego życia. Jej największą pasją jest przekaz. Dzielenie się z drugim człowiekiem, wartością, którą odkrywa w rzeczywistości. 

Izabela Grępka

Doradca klienta

Wreszcie odnalazłam swoje miejsce – jest ono na pokładzie drakkary Inner War Sagi. Wszystko to, co już umiem oraz to, czego się tu nauczę, będzie, służyło pomaganiu każdej osobie, która jest na to gotowa i wyrazi taką chęć.

Małgorzata Kudełko Kudełko

Doradca klienta

Nie wygrasz w życiu, jeśli przegrasz w swoim umyśle – te słowa powtarzałam sobie od dawna, ale dopiero gdy trafiłam na Inner War Saga rzeczywiście zrozumiałam co one oznaczają. Od zawsze głównym obszarem moich zainteresowań był człowiek zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej. Lata zagłębiania się w to jak działa machina zwana ludzkim umysłem zaprowadziła mnie w miejsce w którym jestem, a moim celem jest szerzyć tą wiedzę aby tworzyć świat piękniejszym.

Marcin Horst

Doradca klienta

Zajmuje się obsługą klienta, całe życie był tytanem pracy i nigdy nie dawał za wygraną. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą, a pasją i zaangażowaniem zarażać wszystkich dookoła.

Michalina Łosińska

Customer Success Specialist

Studentka psychologii biznesu pasjonującą się ludzkim umysłem. Jako instruktorka jazdy konnej i hodowczyni psów, zgłębiam relacje między ludźmi a zwierzętami. Kocham podróże, eksplorowanie i pokonywanie własnych barier.

Łukasz Grudzień

Customer Success Specialist

Jestem osobą otwartą na świat, która odkąd pamięta, lubi kontakt z ludźmi, dlatego też większość doświadczenia zawodowego posiadam w dziale obsługi klienta oraz sprzedaży. Staram się zawsze mieć uśmiech na twarzy i pozytywnie podchodzić do życia.