NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy zespołem specjalistów, których połączyła wspólna wartość.

Wierzymy, że każdy człowiek jest ważny. Uważamy, że każde życie się liczy. Realizujemy misję, aby każdy z nas, ludzi, mógł posiąść pełną kontrolę nad swoim umysłem, wyrwać się z kajdan własnych lęków i ograniczeń.

Paweł Pawlak

CEO & Founder

Paweł jest certyfikowanym hipnoterapeutą oraz twórcą metodologii i głową całego projektu IWS. Pomaga przedsiębiorcom, sportowcom i wszystkim osobom chcącym od życia więcej, przełamywać swoje ograniczenia i blokady.

Paweł Pawlak

CEO & Founder

”Moją misją jest uczyć ludzi jak używać własnego umysłu. Większość ludzkich problemów nie wynika wcale z wad i niedoskonałości systemu, tylko z braku umiejętności korzystania z jego doskonałych funkcji. Wierzę, że świat będzie lepszym miejscem, jeżeli więcej z nas będzie umieć programować swoje umysły”.

Paweł jest certyfikowanym hipnoterapeutą, trenerem przygotowania mentalnego w biznesie i sporcie zawodowym.

Specjalizuje się w pracy z lękami, bolesnymi doświadczeniami z przeszłości, nałogami oraz nawykami i przekonaniami.

Łączy hipnoterapię, współczesny szamanizm, wątki mitologii nordyckiej i wiele innych systemów, aby rozwikłać wzorce, które mogą ograniczać ludzki potencjał na poziomie podświadomym.

W wieku 21 lat po rzuceniu studiów architektonicznych i po wydaleniu z ówczesnej pracy, zdecydował się wejść na ścieżkę przedsiębiorcy w branży sportowej. Jako trójboista postanowił zostać najlepszym trenerem przygotowania siłowego, stworzyć najbardziej znaną firmę szkoleniową oraz najsilniejszą drużynę trójboju siłowego.

Te sny się nigdy nie spełniły. Jednak w czasie tej podróży odkrył, że o sukcesie w sporcie nie decyduje wcale doskonały plan treningowy a umysł zawodnika.

Starając się pomóc swoim zawodnikom oraz rozwiązać swoje własne, prywatne problemy, odkrył potęgę umysłu podświadomego. Techniki, które w szybkim czasie pozwalają całkowicie zmienić sposób myślenia i emocje, wyeliminować negatywne przekonania oraz lęki i po prostu zacząć zarządzać swoim własnym umysłem.

To wszystko pozwoliło stworzyć jedną z najsilniejszych drużyn trójboju siłowego w kraju.

Pracując ze sportowcami zauważył, że schematy ograniczające ludzki potencjał są uniwersalne, niezależnie od branży i dziedziny. Dokładnie tych samych technik co w sporcie, należy użyć aby skalować swój biznes czy poprawić jakość swoich relacji.

Właśnie dlatego powstał projekt IWS. Aby całkowicie poświęcić się misji szerzenia wiedzy i narzędzi pozwalających całkowicie zapanować nad swoim umysłem.

Leszek Parulewicz

Trener Metody IWS

Terapeuta, trener metody Inner War Saga, opiekuje się społecznością kursu i klientami. Specjalista od sprzedaży, z wnikliwością i umiejętnością empatii pomaga klientom podjąć właściwą decyzję na drodze rozwoju.

Leszek Parulewicz

Sales Specialist/Senior Coach

Certyfikowany Hipnoterapeuta i Szaman z misją pomagania ludziom odnaleźć swoją ścieżkę w jedności z wszechświatem oraz samym sobą. Dzięki głębokiemu zrozumieniu ludzkiej natury, Leszek pomaga innym przezwyciężać lęki, nałogi, fobie i przekonania.

W życiu każdego człowieka dostrzega wyjątkową historię oraz niewykorzystane możliwości, dążąc do tego, aby pomóc mu doświadczyć smaku sukcesu i pełni życia.

Zafascynowany kulturą Dalekiego Wschodu czerpie z niej techniki łączące medytację, oddech i trening fizyczny, mające na celu osiągnięcie harmonii pomiędzy umysłem a ciałem, wprowadzając równowagę w życiu.

Jakub Bednaruk

Trener Metody IWS (w treningu)

Trener Inner War Saga w trakcie treningu.
Zajmuje się komunikacją oraz stroną techniczną projektu. Wykonuje rolę Senior Community Managera. Jest również opiekunem Plemienia, czuwa nad jego postępem i rozwojem.

Jakub Bednaruk

Senior Community Manager

Trener Inner War Saga w trakcie treningu.

Zajmuje się komunikacją oraz stroną techniczną projektu. Wykonuje rolę Senior Community Managera. Jest również opiekunem Plemienia, czuwa nad jego postępem i rozwojem.

Jest pasjonatem historii, a w szczególności wczesnego średniowiecza i czasów "Dzikiego Zachodu". Od kiedy sięga pamięcią, interesował się militariami i bronią palną. Każdą wolną chwilę stara się spędzać w dziczy, rozwijając swoje zamiłowanie do bushcraftu i traperstwa.

Jako aktywny zawodnik sportowy, trenował najróżniejsze dyscypliny. Od koszykówki, poprzez pływactwo, na trójboju siłowym kończąc. Według niego rozwój duchowy połączony z rozwojem fizycznym może prowadzić do niesamowitych osiągnięć. Zgłębia potęgę podświadomego programowania umysłu, co umożliwia osiągnięcie każdego celu, jaki sobie postawimy.

Stara się dzielić swoimi pasjami i wiedzą z każdym, kogo spotka. Jego celem jest inspirowanie innych do odkrywania historii oraz do rozwijania swojego potencjału fizycznego i mentalnego. Jako trener Inner War Saga, pomaga swoim podopiecznym w osiąganiu celów, dążeniu do doskonałości oraz w rozwijaniu ich ducha wewnętrznego.

Marek Piasek

Wspólnik

Spłacił 2.000.000 złotych długu. Na reklamę internetową wydał 44 mln złotych. Pasjonat marketingu, procedur i budowania biznesu. Autor książek: Zrozumieć Marketing, Startup Manual. Wiecznie uśmiechnięty i pełen pasji.

Piotr Piasek

Wspólnik/ Doradca

Piotr posiada 16 letnie doświadczenie w budowaniu biznesów. Popełnia wiele błędów, z których wyciąga cenne lekcje do swojego życia. W Inner War Saga pełni rolę doradczą. To kreatywny strateg z pasją tworzenia.

Piotr Piasek

Wspólnik/ Doradca

Podczas 16 lat w biznesie zbudował kilka wartościowych biznesów. Na swoim koncie ma dużą porażkę (cenną lekcję) i 3 sprzedane z sukcesem biznesy.

Stworzył jeden z największych ekosystemów innowacji w Polsce i pozyskał finansowanie dla kilkudziesięciu spółek. Podczas swoich działań przyciągną do Polski ponad 100 mln złotych kapitału inwestycyjnego w nowe technologie.

Jego pasją jest budowanie i tworzenie w sferze ludzkiej i biznesowej. Z natury analityczny strateg z silną dozą kreatywności.
Potrafi dobrze ocenić trendy i łączyć kropki wprzód. Od lat zainteresowany rozwojem osobistym, duchowym i tematyką biznesową. Uważa, że "Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę."

Prywatnie lubi gry planszowe, czytanie książek i spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Tomasz Łowicki

CTO/ Wspólnik

Od ponad 12 lat tworzy wysoce konwertujące strony www, automatyzuje marketing i sprzedaż używając sprawdzonych i efektywnych narzędzi. Zawsze na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami na rynku.

Martyna Świerczyńska

Project Managerka

Zarządza projektami w Inner War Saga. Optymalizuje procesy i pilnuje, aby rzeczy się działy. Każdy z zespołu może liczyć na jej pomoc. Pasjonatka marketingu, sprzedaży i układania procesów. Fanka positive vibes i uśmiechu.

Anna Dobrzelecka

Specjalista ds. Administracji i Finansów

Analiza to jej drugie imię. Poza finansami w firmie prywatnie także rozkłada na czynniki pierwsze ludzkie przekonania i schematy. Pasjonatka rozwoju, praktyk wielu metod, dzięki IWS przyszedł też czas na zgłębianie hipnozy.

Natalia Matuszewska

Specjalista ds. Marketingu i Automatyzacji

Marketingiem zajmuje się od 8 lat, lubi ułatwiać życie sobie i innym, dlatego w Inner War Saga odpowiada za automatyzacje procesów. Do życia podchodzi z uśmiechem, zarażając nim innych.

Filip Drwięga

Asystent ds. marketing

W ramach projektu Inner War Saga pełnię rolę Asystenta ds. Marketingu, a to oznacza, że jeśli czytasz nasz newsletter, oglądasz filmy na YouTubie albo przeglądasz stories i rolki na Instagramie, to miałem z tym coś wspólnego.

Filip Drwięga

Asystent ds. marketing

W ramach projektu Inner War Saga pełnię dwie role, pierwszą jest Asystenta ds. Marketingu, a to oznacza że jeśli czytasz nasz newsletter, oglądasz filmy na YouTubie albo przeglądasz stories i rolki na Instagramie, to miałem z tym coś wspólnego.

Drugą rolą, jest a właściwie, dopiero będzie Trener Hipnozy. Będzie, ponieważ wraz z grupą sześciu innych osób niedawno rozpoczęliśmy nasz trening, aby móc pomóc osobom takim jak Ty być wolnym od schematów utrudniających bycie szczęśliwym/szczęśliwą i sprawianie by życie, które masz, było spektakularne.

Głęboko wierzę, że każdy może żyć na swoich warunkach i jedyną realną przeszkodą jest znajomości narzędzi do pracy ze swoim umysłem. I jako Trener Hipnozy chcę dać Ci te narzędzia przekazać.

Poza pracą w Inner War Saga studiuję Psychologię i Grafikę na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu gdzie skupiam się na zrozumieniu jak i dlaczego ludzie myślą i zachowują się w określony sposób.

Krzysztof Marczak

Asystent ds. marketingu

Zajmuje się wsparciem zespołu menażerskiego oraz marketingowego. Początkujący pasjonat marketingu i wszelkiej przedsiębiorczości.