NASZ ZESPÓŁ

Mateusz Kwaśniewski

Trener Metody Inner War Saga

Mateusz z zawodu jest dietetykiem klinicznym. Pasjonuje się całościowym podejściem do szeroko rozumianego zdrowia i dobrostanu. Łączy pracę z hipnozą z pomaganiem w optymalizowaniu diety i mentalnego podejścia do zdrowia i zastosowania zasad biohackingu w połączeniu z zasadami programowania podświadomości.

W wolnych chwilach poświęca czas na zgłębianiu ścieżki serca, medytacji oraz na lekturze książek z zakresu psychologii i szeroko pojętego holistycznego podejścia do ludzkiej psychiki i funkcjonowania.

Wierzy, że praca na głębokim zrozumieniu schematów, przekonań i lęków jest jedną z lepszych dróg do poznania siebie i tym samym realizacji swoich celów w pełnej zgodzie z własnym wnętrzem.

Obejrzyj wywiad z Mateuszem Kwaśniewskim:

sprawdź opinie O MATEUSZ KWAŚNIEWSKI:

„KLUCZ DO SKARBCA PODŚWIADOMOŚCI – „SEZAMIE OTWÓRZ SIĘ” :)”

Sesja ta była dla mnie jak klucz otwierający drzwi, za którymi znajdują się odpowiedzi na pytania, których szukałem od zawsze. Pozwoliła mi spojrzeć na problemy z innej perspektywy, ustawić wewnętrzny kompas na odpowiedni kierunek. Pierwszy raz od dawna poczułem neutralność i brak lęku w odniesieniu do sytuacji, które zawsze mnie prześladowały. Pracy mam jeszcze sporo, ale w końcu znalazłem odpowiedni kierunek po latach kręcenia się w koło. Zrozumiałem także, aby zaufać sobie i że odpowiedź na każde pytanie mam głęboko w sobie, trzeba tylko nauczyć się słuchać – Mateusz mnie tego nauczył, pokazał, że to proste.

Kamil Pala skorzystał z: Sesja Hipnozy z Mateuszem Kwaśniewskim

„DUŻY KROK W DOBRYM KIERUNKU”

To była druga moja sesja, pierwsza z Mateuszem. Daliśmy radę uwolnić naprawdę wiele. Nie wszystko, bo też i mój problem nawarstwiał się przez dekady, więc nie oczekuję teraz, że wszystko natychmiast zmieni się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki (choć to naprawdę kuszące). Ale widzę znaczący postęp. I mam świadomość tego, że samej byłoby mi trudniej zrobić tak duży krok naprzód w trakcie jednej zaledwie sesji, bo cały czas jeszcze dopiero się uczę Programowania Podświadomości.

Ania Król – Żelazna skorzystała z: Sesja Hipnozy z Mateuszem Kwaśniewskim