NASZ ZESPÓŁ

Mateusz Dembny

Trener Metody Inner War Saga

Certyfikowany hipnoterapeuta i trener przygotowania mentalnego, którego misją jest pomoc w odkryciu drzemiącej w człowieku mocy.

Łączy hipnoterapię, medytację i podejście naukowe, aby mieć kompletne zrozumienie mechanizmów działania ludzkiej podświadomości. To zrozumienie przekazuje swoim podopiecznym.

Mateusz z wykształcenia jest matematykiem, specjalizującym się w równaniach różniczkowych i fizyce matematycznej. W ramach studiów doktoranckich pracuje na Uniwersytecie i prowadzi zajęcia dla studentów. W czasie podróży po świecie nauki odkrył, że sam talent i zdolności rozumowe nie wystarczą, aby osiągnąć sukces. Kluczowym elementem jest mindset. Bez pewności siebie, umiejętności stawiania granic, zarządzania emocjami czy działania z intencją, człowiek kręci się w kółko.

W odkryciu potęgi umysłu podświadomego pomógł mu również sport. Mateusz przez wiele lat trenował sztuki walki, które nauczyły go równie wiele o ludzkiej psychice, co praca akademicka. Te doświadczenia pokazały mu, że schematy blokujące ludzki potencjał są uniwersalne.

W hipnoterapii stosuje podejście techniczne. Podświadomość jest to pewnego rodzaju system, składający się z informacji oraz praw nimi rządzących. Zmiana przekonań czy reakcji emocjonalnej na bodźce odpowiada zmianie informacji w systemie podświadomym. Każde doświadczenie, uczucie i wspomnienie zapisane jest w umyśle jako informacja, do której mamy dostęp pracując w transie hipnotycznym.

Wierzy, że cała potrzebna siła jest już w człowieku, a praca z podświadomością pozwala ją w sobie rozpoznać. 

Obejrzyj wywiad z MATEUSZEM:

sprawdź opinie O MATEUSZ DEMBNY:

„PO SESJI GŁOWA JAKBY UNIOSŁA MI SIĘ Z POWROTEM DO GÓRY”

Osobiście uważam, że sesja nie była prosta, wróciłam do przykrych wspomnień, ale całe prowadzenie Mateusza podczas sesji było profesjonalne i bardzo pomocne. Po sesji glowa jakby uniosła mi się z powrotem do góry, lekka, bez cienia wątpliwości. Pojechałam na treningi podekscytowana, pewna siebie i ciekawa tylko tego, jak dobrze może mi pójść (a nie czy w ogóle mi pójdzie). To, co się stało, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. 

Klaudia Ślusarczyk skorzystała z: Sesja Hipnozy z Mateuszem

„WYJĘCIE SUROWEJ STALI”

W trakcie sesji udało nam się dotrzeć do dwóch wspomnień, które zostały przepracowane. Od tamtej pory, gdy wracam do domu, nawet zmęczony po pracy, czuję radość, spokój i dumę, którą dzielę się z moją rodziną. Teraz jest mi zdecydowanie łatwiej zajmować się i bawić z swoimi dziećmi.
Może i Mateusz nie ma brody, ale jest skuteczny jak Wiking – usuwa wszelkie brudy i osady z podświadomości.

Tomasz Murawski skorzystał z: Sesja Hipnozy z Mateuszem

„OD RAZU POJAWIŁA SIĘ WE MNIE RADOŚĆ, I TO TAKA, JAKIEJ JUŻ OD DAWNA NIE CZUŁAM!”

Sama sesja była naprawdę mocna, choć początek był dla mnie bardzo fizycznie wręcz trudny – po wejściu w trans cały świat mi wirował, dosłownie czułam to calutkim ciałem. Na szczęście Mateusz dał radę to ogarnąć, dzięki jego prowadzeniu wirowanie ustało i mogliśmy przejść do pracy. A już po niej.. Od razu pojawiła się we mnie radość, i to taka, jakiej już od dawna nie czułam! Mam wrażenie, że poza finansami po części uzdrowiła się też blokada przed odczuwaniem radości w życiu 😍 (już kilka razy ostatnio usłyszałam, że cieszę się jak dziecko 😂, a wcześniej tylko marzyłam o tym, by znów tę dziecięcą radość odczuwać).

Magdalena Szmotermajer skorzystała z: Sesja Hipnozy z Mateuszem