NASZ ZESPÓŁ

LESZEK PARULEWICZ

Certyfikowany hipnoterapeuta Inner War Saga

Trener Inner War Saga, certyfikowany hipnoterapeuta. Deweloper ludzkiego potencjału, opiekun Plemienia.

Z pasją do programowania podświadomości pomaga ludziom przezwyciężać lęki, nałogi, fobie i przekonania. W życiu każdego człowieka widzi jedyną w swoim rodzaju historię. Dostrzega jego prawdziwe niewykorzystane możliwości i chce mu pomóc poznać smak sukcesu.

Zafascynowany kulturą dalekiego wschodu i wywodzącymi się z niej technikami łączącymi ćwiczenia medytacyjne, oddechowe i trening fizyczny w celu osiągnięcia harmonii pomiędzy umysłem a ciałem.

Sformował kilka grup mastermind dla inwestorów i przedsiębiorców. Świadomie tak zarządza gronem osób, aby każdy dobrze się czuł i znalazł swoje miejsce i funkcje w zespole.

Obejrzyj wywiad z LESZKIEM:

sprawdź opinie O Leszek Parulewicz:

„OGROMNA ZMIANA W PEWNOŚCI SIEBIE”

Aby sprawdzić, czy praca w transie nie była tylko chwilowym efektem placebo, lub typowym hypem jak np. po szkoleniu celowo wystawiałem się na sytuacje, które do tej pory były dla mnie niekomfortowe i musiałem wewnętrznie z tym walczyć, by nie dać poznać po sobie, że się wstydzę, lub nie jestem pewny swojego zdania. Obserwowałem to, co dzieje się we mnie. No i okazało się, że uczucia, które do tej pory towarzyszyły, zniknęły. Czułem się lekko. Dodatkowo przejawiało się to w cechach fizycznych

Przemek Woldan skorzystał z: Sesja Hipnozy z Leszkiem

„LESZEK TO ODPOWIEDNIA OSOBA NA ODPOWIEDNIM MIEJSCU”

Moja opinia dotyczy dwóch sesji hipnozy z Leszkiem. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto ma obawy, czy sceptycznie podchodzi do samego tematu. Z Leszkiem głównie zajmowaliśmy się stresem i reagowaniem na niego. Po pierwszej sesji czułem, że Leszek to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.
Polecam każdemu, kto chce pracować nad sobą, nieważne na jakim etapie życia się znajduje.

Patryk Binkowski skorzystał z: Sesja Hipnozy z Leszkiem

„DUŻA WIEDZA MERYTORYCZNA ORAZ CHĘĆ WSPARCIA ZE STRONY LESZKA”

Przed sesją, w trakcie sesji i po sesji – kontakt z Leszkiem jest świetny, jest to osoba, której nie zależy na tym, abyś przyszedł, zapłacił i poszedł – faktycznie chce Ci pomóc i rozwiązać Twój problem. Poświęcił mi tyle czasu, ile potrzebowałem. Bez zegarka w ręku jak to często jest u innych, gdzie równo po 60 minutach musisz opuścić gabinet.
Duża wiedza merytoryczna oraz chęć wsparcia ze strony Leszka sprawiły, że na pewno zostanę z tą marką na dłużej. Po sesji odbyliśmy rozmowę prywatną, która również dała mi wiele do myślenia oraz tak naprawdę ruszyła kilka moich tematów z miejsca.

Wiktor Jarosz skorzystał z: Sesja Hipnozy z Leszkiem