NASZ ZESPÓŁ

Jakub Bednaruk

Trener Metody Inner War Saga. Zajmuje się komunikacją oraz stroną techniczną projektu. Jest również opiekunem Plemienia, czuwa nad jego postępem i rozwojem.

Jest pasjonatem historii i rekonstruktorem, a w szczególności wczesnego średniowiecza i czasów „Dzikiego Zachodu”. Od kiedy sięga pamięcią, interesował się militariami i bronią palną. Każdą wolną chwilę stara się spędzać w dziczy, rozwijając swoje zamiłowanie do bushcraftu i traperstwa.

Jako aktywny zawodnik sportowy, trenował najróżniejsze dyscypliny. Od koszykówki, poprzez pływactwo, na trójboju siłowym kończąc. Według niego rozwój duchowy połączony z rozwojem fizycznym może w znaczący sposób poprawić nasze samopoczucie, zdrowie oraz mindset. Takie połączenie sprawia, że pozytywne zmiany w naszym życiu zaobserwujemy w każdym jego aspekcie.

Ciekawość działania ludzkiego umysłu, jak i tego, co pozazmysłowe towarzyszyła mu od zawsze. Już jako małe dziecko lubił dywagować z ludźmi na temat swoich filozoficznych rozmyślań.

Programowanie Podświadomości odmieniło jego życie, obecnie Jakub odmienia życia innych przy pomocy tych metod. Jego celem jest inspirowanie innych do odkrywania swojego wnętrza oraz do rozwijania swojego potencjału fizycznego i mentalnego. Jako trener Inner War Saga, pomaga swoim podopiecznym w osiąganiu celów, dążeniu do doskonałości oraz w rozwijaniu ich ducha wewnętrznego.

sprawdź opinie O Jakub Bednaruk:

„Pierwszy raz czułem dosłownie wibrującą energię w rękach”

Czysto z serducha polecam sesję u Jakuba. Muszę przyznać, że sam przebieg sesji wywarł na mnie ogromne wrażenie. Ponieważ jako osoba, która potrafi wprowadzić samego siebie w trans i przerobić potrzebne tematy, to jednak nigdy nie czułem się tak, jak podczas procesu, przez który pomógł mi przejść Jakub.

Dominik Bobik skorzystał z: Sesja Hipnozy z Jakubem Bednarukiem

„byłem pierwszą osobą, z którą Kuba „robił robotę””

Z Kubą wiąże mnie specyficzna znajomość, i to z kilku powodów: po pierwsze oboje mamy na pęczki cech, które druga strona niekoniecznie akceptuje.

Iwan Printer skorzystał z: Sesja Hipnozy z Jakubem Bednarukiem

„Wyczucie trenera na najmniejsze detale”

Dzięki temu spotkaniu nauczyłam się bardzo dużo na temat siebie, oporów i przyczyn moich problemów. Ze względu na fakt, że nie piszę tej opinii od razu po sesji, miałam możliwość sprawdzenia, czy zmiany w moim, życiu będą odczuwalne. I tak faktycznie jest. To cudowne uczucie. Polecam każdemu

Martyna Tekieli skorzystał z: Sesja Hipnozy z Jakubem Bednarukiem