Specjalista ds. Mediów Społecznościowych

Poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. mediów społecznościowych. Dołącz do naszego zespołu!

kogo szukamy?

Do naszego zespołu Inner War Saga poszukujemy specjalisty ds. mediów społecznościowych, który pomoże nam w prowadzeniu profili firmowych na Instagramie, Facebooku, TikToku, YouTube i dobrze zna specyfikę tych platform. Ważne jest dla nas również, jakim jesteś człowiekiem, ponieważ zajmujemy się rozwojem osobistym, a dokładniej pracą z podświadomością, hipnoterapią i ludzkim umysłem. Zależy nam, abyś odwiedził/a nasze profile w mediach społecznościowych i zapoznał/a się z projektem. Zatem jeśli interesuje Cię kreowanie strategii w social media, tworzenie ciekawych i wartościowych treści i odnajdujesz się w tematyce projektu Inner War Saga, to ta oferta jest dla Ciebie!

Czego od Ciebie oczekujemy?

Twoje zadania będą obejmować:

  • Tworzenie strategii rozwoju profilu na Instagramie, Facebooku, TikToku i YouTube,
  • Tworzenie i publikowanie treści, które przyciągną uwagę obserwujących (zapewniamy materiały wideo, na podstawie których możesz tworzyć treści pisane),
  • Research tematów, które warto poruszyć na kanale YT,
  • Publikowanie materiałów wideo na YouTube (stworzenie tytułu, tekstu na miniaturę, przygotowanie opisu i meta tagów)
  • Publikacja podcastu,
  • Nawiązywanie współprac z partnerami / influencerami oraz zaplanowanie i koordynacja procesu współpracy,
  • Kontakt z podwykonawcami, zlecanie oraz egzekwowanie zleconych zadań.

Poszukujemy osoby, która:

  • Ma doświadczenie w prowadzeniu profili firmowych,
  • Umie pisać w odpowiedni dla mediów społecznościowych sposób i wzbudzać zainteresowanie treściami,
  • Jest kreatywna, wychodzi poza standardowe ramy myślenia i podrzuca własne propozycje,
  • Zna specyfikę poszczególnych portali (Instagram, Facebook, YouTube),
  • Ma poczucie estetyki i dbałość o szczegóły,
  • Potrafi pracować w zespole, jest komunikatywna i proaktywna.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Będziesz pracować przy projekcie, który już realnie wpłynął na zmianę życia ponad 2000 osób i rozwój innych osób,
  • Dajemy dużą dozę kreatywności i swobody w pracy, co pozwoli Ci na eksperymentowanie i wprowadzanie nowych pomysłów,
  • Oferujemy miejsce do pracy w biurze w Gdyni, zatem mile widziana byłaby osoba z Trójmiasta, ale nie jest to warunek konieczny, możemy umówić się na pracę zdalną, co pozwoli Ci na elastyczność i pracę z dowolnego miejsca,
  • Wspieramy rozwój wewnątrz organizacji,
  • Będziesz pracować z ludźmi pełnymi pasji i misji do tego, czym się zajmują i są po prostu fajnymi osobami,
  • Proponujemy współpracę na podstawie formy B2B, umowę zlecenie lub umowę o pracę.

Wypełnij formularz, żeby aplikować na to stanowisko

Jeśli uważasz, że jesteś odpowiednią osobą, aby dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i ofertę. Jeśli posiadasz wyniki testów osobowościowych typu DISC, Insight Discovery lub Gallupa dołącz również do aplikacji, pozwoli nam to lepiej Ciebie poznać.
Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 2 files.

Klikając w przycisk „Prześlij” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Grupy VIKING POWER (dalej: „my”) przystępujesz do procesu rekrutacji. Podmioty wchodzące w skład Grupy VIKING POWER możesz znaleźć tutaj.
Jeżeli chcesz abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie w celu udziału w przyszłych rekrutacjach, umieść w swoim CV dodatkowo zgodę następującej treści: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Grupę VIKING POWER moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem kontakt@innerwarsaga.com.