Jak Każdy Człowiek Może Pozbyć Się Prokrastynacji, Niepewności i Lęków Oraz Zacząć Realizować Swój Pełny Potencjał Dzięki Hipnozie?

(Nawet Jeżeli Inne Metody i Terapie Nie przyniosły Zamierzonych Rezultatów)

Czy wiesz, że doświadczasz hipnozy codziennie? TAK, TO PRAWDA!

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, na czym to dokładnie polega i jak może rozwiązać Twoje problemy, przejdź na kolejną stronę.

Posłuchaj opinii klientów

Wiktor Jodłowski
(Założyciel szkoły językowej talkersi.pl)

Maria Andrejczyk
(oszczepniczka, srebrna medalistka igrzysk olimpijskich)

Kaja Kwiat
(Lean Bulls Gym Gdynia)

Łukasz Stelmaszczyk
(trener przygotowania motorycznego w sportach walki)

Dziś mija dokładnie miesiąc od hipnozy.

Mialam napisać feedback parę dni po ale zdecydowałam, że zostawię to na parę tygodni i zobaczę, co się będzie działo, bo wiedziałam, że będzie się działo i to dużo 🙂

Zaraz po wyjściu z transu hipnotycznego czułam się dosłownie o tonę lżejsza, totalnie fizycznie zmasakrowana 😵‍💫,  ale mentalnie lżejsza! Stan wyczerpania organizmu utrzymywał się 2 dni, co mnie wcale nie dziwi, bo te wszystkie energie musiały się zbilansować. W końcu w ciągu 2.5 godziny większość mojego dotychczasowego ponad 30-sto letniego programu zostało odinstalowane i był to niezły szok dla ciała fizycznego.

Celem hipnozy było wyzbycie się strachu przed opuszczeniem strefy komfortu, jakim jest stabilna korpo praca, a także pozbycie się przekonania, „stay in your lane”,  że lepiej nie ryzykować, bo i tak nic z tego nie wyjdzie.

Od czasu hipnozy, nie jestem w stanie poczuć nawet odrobiny strachu, jeżeli pomyślę o odejściu z pracy, tudzież wyjściu ze strefy komfortu, jakim jest moje otoczenie. Zero. Strach mnie opuścił, za to mam niesamowite  przekonanie, że to jest jedyna i właściwa decyzja na ten moment. I jest to totalnie ekscytującą myśl, żeby dać się ponieść życiu i pomimo „unknown”.

Rezultat jest taki, że miesiąc po sesji, złożyłam wypowiedzenie w pracy, po 20 latach w jednym mieście, przenoszę się 500 km dalej nad morze w moje ukochane miejsce, w którym czuję, że żyję. Wymanifestowałam pracę zgodna ze swoimi zainteresowaniami i tym, co chce robić w życiu. Zero strachu, czysta ekscytacja i pełna świadomość! Zawsze można zacząć wszystko na nowo. Ja zaczynam w wieku 38 lat.

Wiem, że mam jeszcze parę mniejszych programów do odkręcenia, dlatego zainwestowałam dodatkowo w kurs „Programowanie Podświadomości”. Aż strach się bać, co się będzie działo, jak przeprogramuje całą resztę limitujących mnie przekonań! 🙂

Dziękuję bardzo za wszystko!

Pozdrawiam i do zobaczenia kiedyś online podczas kursu 🙂

{

Kate Gąsior

Kim jesteśmy?

Paweł Pawlak

Twórca autorskiej metody Programowania Podświadomosci

Paweł jest certyfikowanym hipnoterapeutą, trenerem przygotowania mentalnego w biznesie i sporcie zawodowym.

Specjalizuje się w pracy z lękami, bolesnymi doświadczeniami z przeszłości, nałogami oraz nawykami i przekonaniami.

Łączy hipnoterapię, współczesny szamanizm, wątki mitologii nordyckiej i wiele innych systemów, aby rozwikłać wzorce, które mogą ograniczać ludzki potencjał na poziomie podświadomym.

”Moją misją jest uczyć ludzi jak używać własnego umysłu. Większość ludzkich problemów nie wynika wcale z wad i niedoskonałości systemu, tylko z braku umiejętności korzystania z jego doskonałych funkcji. Wierzę, że świat będzie lepszym miejscem, jeżeli więcej z nas będzie umieć programować swoje umysły”.

Leszek Parulewicz

Certyfikowany hipnoterapeuta Inner War Saga

Trener Inner War Saga, certyfikowany hipnoterapeuta. Deweloper ludzkiego potencjału, opiekun Plemienia.

Z pasją do programowania podświadomości pomaga ludziom przezwyciężać lęki, nałogi, fobie i przekonania. W życiu każdego człowieka widzi jedyną w swoim rodzaju historię. Dostrzega jego prawdziwe niewykorzystane możliwości i chce mu pomóc poznać smak sukcesu.

Zafascynowany kulturą dalekiego wschodu i wywodzącymi się z niej technikami łączącymi ćwiczenia medytacyjne, oddechowe i trening fizyczny w celu osiągnięcia harmonii pomiędzy umysłem a ciałem.

Sformował kilka grup mastermind dla inwestorów i przedsiębiorców. Świadomie tak zarządza gronem osób, aby każdy dobrze się czuł i znalazł swoje miejsce i funkcje w zespole.

Jakub Bednaruk

Trener Metody Inner War Saga. Zajmuje się komunikacją oraz stroną techniczną projektu. Jest również opiekunem Plemienia, czuwa nad jego postępem i rozwojem.

Jest pasjonatem historii i rekonstruktorem, a w szczególności wczesnego średniowiecza i czasów „Dzikiego Zachodu”. Od kiedy sięga pamięcią, interesował się militariami i bronią palną. Każdą wolną chwilę stara się spędzać w dziczy, rozwijając swoje zamiłowanie do bushcraftu i traperstwa.

Jako aktywny zawodnik sportowy, trenował najróżniejsze dyscypliny. Od koszykówki, poprzez pływactwo, na trójboju siłowym kończąc. Według niego rozwój duchowy połączony z rozwojem fizycznym może w znaczący sposób poprawić nasze samopoczucie, zdrowie oraz mindset. Takie połączenie sprawia, że pozytywne zmiany w naszym życiu zaobserwujemy w każdym jego aspekcie.

Ciekawość działania ludzkiego umysłu, jak i tego, co pozazmysłowe towarzyszyła mu od zawsze. Już jako małe dziecko lubił dywagować z ludźmi na temat swoich filozoficznych rozmyślań.

Programowanie Podświadomości odmieniło jego życie, obecnie Jakub odmienia życia innych przy pomocy tych metod. Jego celem jest inspirowanie innych do odkrywania swojego wnętrza oraz do rozwijania swojego potencjału fizycznego i mentalnego. Jako trener Inner War Saga, pomaga swoim podopiecznym w osiąganiu celów, dążeniu do doskonałości oraz w rozwijaniu ich ducha wewnętrznego.

Mateusz Dembny

Trener Metody Inner War Saga

Mateusz jest matematykiem, pasjonatem fizyki matematycznej i filozofii, co więcej fascynuje go historia, w szczególności starożytna i oświeceniowej Europy. Ma za sobą publikacje w tych dziedzinach.

Od najmłodszych lat uwielbia sztuki walki. Zaczynał treningi od aikido, przez wing chun, na muay thai i boksie kończąc. Zakochał się również w szermierce historycznej. Wierzy w rozwój holistyczny oraz że trening ducha i ciała doskonale się uzupełniają. W swojej pracy z podświadomością korzysta z różnych systemów mitologicznych i filozoficznych. Zależy mu na głębokim zrozumieniu mechanizmów ludzkiego umysłu.

Mateusz pomaga przezwyciężać lęki i ograniczające przekonania oraz wspiera w osiąganiu celów i poznawaniu siebie.

Wiktor Ziębka

Trener Metody Inner War Saga

Wiktor dosłownie programuje podświadomość. Od kilku lat zajmuje się programowaniem aplikacji webowych i łączy to doświadczenie ze swoimi zainteresowaniami literaturą, technologiami oraz współczesnymi praktykami szamańskimi, by tworzyć skuteczne narzędzia pomagające usprawnić pracę i poprawić jakość życia.

Wolny czas poświęca na lekturę książek z zakresu literatury klasycznej, beletrystyki, programowania oraz psychologii, a także na zgłębianie różnych nurtów mistycznych, w szczególności skupiając się na hawajskiej Hunie.

W oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie, pomaga swoim podopiecznym osiągnąć efektywność, zrównoważenie emocjonalne i wewnętrzną harmonię, a w konsekwencji, przetransformować życie przepełnione walką i cierpieniem na harmonijną ścieżkę łowcy przygód.

MateuszKwaśniewski

Trener Metody Inner War Saga

Mateusz z zawodu jest dietetykiem klinicznym. Pasjonuje się całościowym podejściem do szeroko rozumianego zdrowia i dobrostanu. Łączy pracę z hipnozą z pomaganiem w optymalizowaniu diety i mentalnego podejścia do zdrowia i zastosowania zasad biohackingu w połączeniu z zasadami programowania podświadomości.

W wolnych chwilach poświęca czas na zgłębianiu ścieżki serca, medytacji oraz na lekturze książek z zakresu psychologii i szeroko pojętego holistycznego podejścia do ludzkiej psychiki i funkcjonowania.

Wierzy, że praca na głębokim zrozumieniu schematów, przekonań i lęków jest jedną z lepszych dróg do poznania siebie i tym samym realizacji swoich celów w pełnej zgodzie z własnym wnętrzem.

JakubStafa

Trener Metody Inner War Saga. Zajmuje się także sprzedażą w projekcie.

Trener metody IWS. Swoją przygodę z programowaniem podświadomości rozpoczął w momencie największego dołka w życiu. Nie akceptował życia w ograniczeniach, których jako społeczeństwo mamy narzuconych bardzo wiele. Zawsze wierzył, że jest w stanie osiągnąć cele, które sobie postawił i dzięki pracy z podświadomością pozbył się ograniczających schematów, pisząc tym samym swoją własną sagę.

W pracy z klientami ma na pierwszym miejscu ich dobro i stawia na głębokie zrozumienie problemu oraz pokazanie innej perspektywy, wolnej od ograniczających schematów oraz przekonań.