Nie przyjmujemy sms

Jak Każdy Człowiek Może Pozbyć Się Prokrastynacji, Niepewności i Lęków Oraz Zacząć Realizować Swój Pełny Potencjał Dzięki Hipnozie?

(Nawet Jeżeli Inne Metody i Terapie Nie przyniosły Zamierzonych Rezultatów)

Czy wiesz, że doświadczasz hipnozy codziennie? TAK, TO PRAWDA!

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, na czym to dokładnie polega, zostaw mi maila i przejdź na kolejną stronę.

(I zobaczyć czy rozwiąże ona moje problemy)

  • ^Współadministratorami danych osobowych są spółki z grupy VIKING POWER

    Współadministratorami danych osobowych są spółki z grupy VIKING POWER, każda reprezentowana przez Prezesa Zarządu Pawła Piotra Pawlaka (dalej: „Współadministratorzy”). W Polityce Prywatności Współadministratorzy informują o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Współadministratorzy mogą powierzyć do przetwarzania dane osobowe. Szczegółowe informacje o wszystkich podmiotach należących do grupy VIKING POWER znajdziesz tutaj.

Dziś mija dokładnie miesiąc od hipnozy.

Mialam napisać feedback parę dni po ale zdecydowałam, że zostawię to na parę tygodni i zobaczę, co się będzie działo, bo wiedziałam, że będzie się działo i to dużo 🙂

Zaraz po wyjściu z transu hipnotycznego czułam się dosłownie o tonę lżejsza, totalnie fizycznie zmasakrowana 😵‍💫,  ale mentalnie lżejsza! Stan wyczerpania organizmu utrzymywał się 2 dni, co mnie wcale nie dziwi, bo te wszystkie energie musiały się zbilansować. W końcu w ciągu 2.5 godziny większość mojego dotychczasowego ponad 30-sto letniego programu zostało odinstalowane i był to niezły szok dla ciała fizycznego.

Celem hipnozy było wyzbycie się strachu przed opuszczeniem strefy komfortu, jakim jest stabilna korpo praca, a także pozbycie się przekonania, „stay in your lane”,  że lepiej nie ryzykować, bo i tak nic z tego nie wyjdzie.

Od czasu hipnozy, nie jestem w stanie poczuć nawet odrobiny strachu, jeżeli pomyślę o odejściu z pracy, tudzież wyjściu ze strefy komfortu, jakim jest moje otoczenie. Zero. Strach mnie opuścił, za to mam niesamowite  przekonanie, że to jest jedyna i właściwa decyzja na ten moment. I jest to totalnie ekscytującą myśl, żeby dać się ponieść życiu i pomimo „unknown”.

Rezultat jest taki, że miesiąc po sesji, złożyłam wypowiedzenie w pracy, po 20 latach w jednym mieście, przenoszę się 500 km dalej nad morze w moje ukochane miejsce, w którym czuję, że żyję. Wymanifestowałam pracę zgodna ze swoimi zainteresowaniami i tym, co chce robić w życiu. Zero strachu, czysta ekscytacja i pełna świadomość! Zawsze można zacząć wszystko na nowo. Ja zaczynam w wieku 38 lat.

Wiem, że mam jeszcze parę mniejszych programów do odkręcenia, dlatego zainwestowałam dodatkowo w kurs „Programowanie Podświadomości”. Aż strach się bać, co się będzie działo, jak przeprogramuje całą resztę limitujących mnie przekonań! 🙂

Dziękuję bardzo za wszystko!

Pozdrawiam i do zobaczenia kiedyś online podczas kursu 🙂

{

Kate Gąsior

Kim jesteśmy?

Paweł "Viking" Pawlak

Twórca autorskiej metody Programowania Podświadomosci

Paweł jest certyfikowanym hipnoterapeutą, trenerem przygotowania mentalnego w biznesie i sporcie zawodowym.

Specjalizuje się w pracy z lękami, bolesnymi doświadczeniami z przeszłości, nałogami oraz nawykami i przekonaniami.

Łączy hipnoterapię, współczesny szamanizm, wątki mitologii nordyckiej i wiele innych systemów, aby rozwikłać wzorce, które mogą ograniczać ludzki potencjał na poziomie podświadomym.

”Moją misją jest uczyć ludzi jak używać własnego umysłu. Większość ludzkich problemów nie wynika wcale z wad i niedoskonałości systemu, tylko z braku umiejętności korzystania z jego doskonałych funkcji. Wierzę, że świat będzie lepszym miejscem, jeżeli więcej z nas będzie umieć programować swoje umysły”.

Leszek "Amok" Parulewicz

Certyfikowany hipnoterapeuta InnerWarSaga

Trener Inner War Saga, certyfikowany hipnoterapeuta. Deweloper ludzkiego potencjału, opiekun Plemienia.

Z pasją do programowania podświadomości pomaga ludziom przezwyciężać lęki, nałogi, fobie i przekonania. W życiu każdego człowieka widzi jedyną w swoim rodzaju historię. Dostrzega jego prawdziwe niewykorzystane możliwości i chce mu pomóc poznać smak sukcesu.

Zafascynowany kulturą dalekiego wschodu i wywodzącymi się z niej technikami łączącymi ćwiczenia medytacyjne, oddechowe i trening fizyczny w celu osiągnięcia harmonii pomiędzy umysłem a ciałem.

Sformował kilka grup mastermind dla inwestorów i przedsiębiorców. Świadomie tak zarządza gronem osób, aby każdy dobrze się czuł i znalazł swoje miejsce i funkcje w zespole.