CZWARTEK 20:00

3 Sekrety Programowania Podświadomości:

Czyli Jak Usunąć Dowolną Blokadę w Działaniu i Stać Się Kim Trzeba By Osiągać,
Bez Prowadzenia Wewnętrznej Wojny.

…dzięki procesowi krótszemu niż ten tytuł.

Webinar wtorek 20:00

Liczba miejsc ograniczona! Zapisz się już dziś

Dni

:

Godzin

:

Minut

:

Sekund

Już w czwartek o 20:00 dowiesz się:

  • NJak zmienić dowolny schemat niekorzystnego dla Ciebie postępowania, taki jak prokrastynacja ("lenistwo") oraz odkładanie na ostatnią chwilę, bez zmuszania się do działania i ZAWODNEJ dyscypliny.
  • NJak przestać walczyć z samym sobą i dostać się do “panelu sterowania” Twojego mózgu. Pokażę Ci, dlaczego Twoja wyobraźnia jest ważniejsza od rzeczywistości.
  • NJak stać się kimś zupełnie innym, kogo cechy charakteru lub umiejętności potrzebujesz w danej sytuacji, a jednocześnie ciągle pozostać samym lub samą sobą.

Kim jestem?

Paweł „Viking” Pawlak

Paweł jest certyfikowanym hipnoterapeutą, trenerem przygotowania mentalnego w biznesie i sporcie zawodowym.

Specjalizuje się w pracy z lękami, bolesnymi doświadczeniami z przeszłości, nałogami oraz nawykami i przekonaniami.

Łączy hipnoterapię, współczesny szamanizm, wątki mitologii nordyckiej i wiele innych systemów, aby rozwikłać wzorce, które mogą ograniczać ludzki potencjał na poziomie podświadomym.

”Moją misją jest uczyć ludzi jak używać własnego umysłu. Większość ludzkich problemów nie wynika wcale z wad i niedoskonałości systemu, tylko z braku umiejętności korzystania z jego doskonałych funkcji. Wierzę, że świat będzie lepszym miejscem, jeżeli więcej z nas będzie umieć programować swoje umysły”.

Paweł "Viking" Pawlak

DOŁĄCZ BEZPŁATNIE DO WEBINARU

Podaj e-mail, na który otrzymasz potwierdzenie zapisu.

(Prosimy o podawanie adresu mailowego najlepiej na serwisie gmail oraz unikanie w miarę możliwości skrzynek na o2, wp- gdyż obserwujemy spadek dostarczalności do skrzynek na tych serwisach. Jeśli potwierdzenie do Ciebie nie dotarło napisz do nas na adres info@innerwarsaga.com).

  • ^Współadministratorami danych osobowych są spółki z grupy VIKING POWER

    Współadministratorami danych osobowych są spółki z grupy VIKING POWER, każda reprezentowana przez Prezesa Zarządu Pawła Piotra Pawlaka (dalej: „Współadministratorzy”). W Polityce Prywatności Współadministratorzy informują o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Współadministratorzy mogą powierzyć do przetwarzania dane osobowe. Szczegółowe informacje o wszystkich podmiotach należących do grupy VIKING POWER znajdziesz tutaj.