Praktyczny Warsztat

Programowania Podświadomości

Doświadcz Programowania Podświadomości na żywo, uwolnij potencjał, przełam ograniczające blokady i uczyń ze swojego życia sagę pełną chwały!

Zapisz się i weź udział w całodniowej konferencji

24.02.2024

11:00

Co to za wydarzenie?

Praktyczny Warsztat Programowania Podświadomości to całodzienne wydarzenie, które nauczy Cię jak usuwać blokady i opór w działaniu oraz jak stać się kim trzeba, by wygrywać, dzięki wykorzystaniu potęgi autohipnozy i medytacji. 

Wszystko to bez zmuszania się do zawodnej dyscypliny i bez wyrzeczeń.

Brzmi zbyt dobrze? Czytaj w takim razie dalej, bo dopiero się rozkręcamy..

FORMA WARSZTATOWA

Wiedza do wdrożenia od zaraz, która pozwoli Ci dostać się do „panelu sterowania” swoim umysłem, podana w formie praktycznych warsztatów – doświadczysz tego na własnej skórze!

Prelegenci

Praktycy z wieloletnim doświadczeniem, na co dzień pomagający olimpijczykom i ludziom sukcesu maksymalizować swoje wyniki.

On-line

Wszystko dostępne z poziomu Twojego komputera, bez wychodzenia z domu.

Skończ wierzyć w bajki!

Od pozytywnego myślenia, pragnienia sukcesu i pięknych wizualizacji do faktycznego sukcesu jest jeszcze daleka droga. Przepaść pomiędzy wizją, a faktem wypełnia działanie. Samo się nic nie zrobi! Programowanie Podświadomości to zestaw praktycznych narzędzi, które umożliwią Ci skuteczne egzekwowanie swoich planów i założeń.

Wszystko to, z czym kojarzona jest potęga podświadomości w popkulturze to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Mówi się, że “bogatych” od “biednych” odróżnia jedynie sposób myślenia. Że ci, którzy generują ponadprzeciętne rezultaty myślą inaczej od tych, którzy stoją w miejscu. Co to jednak właściwie oznacza? Czy wystarczy formułować inne myśli i powtarzać sobie pozytywne afirmacje w głowie, aby wszystko się zmieniło? Niestety nie jest to takie proste.

Mindset

Nikt nie może powiedzieć Ci CO masz myśleć, ani CO robić. Odkrycie indywidualnej ścieżki to zadanie każdego i każdej z nas. Liczy się jedynie wiedza, JAK myśleć, aby zręcznie wykorzystywać każde wydarzenie na swoją korzyść.

Świadomość

Jedyne, co może naprawdę zmienić Twoje wyniki to rozwój Twojej świadomości, czyli sposobu, w jaki patrzysz na siebie, na świat oraz na swoją w nim rolę. Dowiesz się, co to naprawdę oznacza i jak wykorzystać do tego techniki programowania podświadomości.

Trening

Wiedza bez działania, to jedynie informacja, która sama z siebie nie może w żaden sposób zmienić wyników, jakie generujesz. Dowiesz się, jak wykorzystać praktykę nie tylko do rozwoju swoich umiejętności, ale także do odkrywania prawdziwych przyczyn swoich ograniczeń.

Programowanie Podświadomości

Każda Twoja emocja, każdy nawyk i każde zachowanie ma swoją przyczynę w Twojej przeszłości. Prokrastynacja, odkładanie na później, czy różnego rodzaju lęki nazywamy oporem. Po co ciągle pokonywać opór, skoro można go zmniejszać? Dowiesz się, jak przestać walczyć ze skutkami, a zacząć rozpracowywać prawdziwe przyczyny swoich zachowań i emocji.

Medytacja

Czy medytacja to po prostu obserwowanie swojego oddechu i sposób na uspokojenie myśli? Nic bardziej mylnego. To narzędzie do poznawania siebie i swojego prawdziwego potencjału. Dowiesz się, jak dzięki niej przejrzeć iluzję swoich ograniczeń oraz nauczyć się korzystać z najważniejszego narzędzia w Twoim życiu – Twojego umysłu.

Praktyka
Zdobywać wiedzę możesz równie skutecznie bez nas. Dlatego w czasie tego wydarzenia chcemy skupić się na praktyce. Jedynie niezbędna dawka teorii, a następnie realne działanie! Co powiesz nie na jeden, dwa, trzy ale aż PIĘĆ WARSZTATÓW w czasie jednego dnia? Koniecznie sprawdź agendę poniżej…

Agenda wydarzenia

START [11:00]

Mindset i pisanie sagi

„Czy wyobrażasz sobie wikinga prokrastynującego z wyprawą na Anglię?”

„Uczyń ze swojego życia sagę pełną chwały!”

Dowiesz się:

TEORIA:
– Jak się nigdy nie poddawać i wykorzystać każdą sytuację na swoją korzyść?

– Dlaczego odpowiednia i spójna filozofia życiowa jest ważniejsza, niż wyznaczanie celów i motywacja?

WARSZTAT:
– Odkryjesz swoje „dlaczego?”, czyli swoje najważniejsze wartości, które dadzą początek Twojej wizji i wypełnią Twoje działanie nieznaną dotąd mocą!

Paweł Pawlak

Paweł jest certyfikowanym hipnoterapeutą oraz twórcą metodologii i głową całego projektu IWS. Pomaga przedsiębiorcom, sportowcom i wszystkim osobom, chcącym od życia więcej, przełamywać swoje ograniczenia i blokady.

Pytania Programujące

„Zatrudnij wewnętrznego krytyka!”

„Naucz się, jak wykorzystywać Pytania Programujące!”

Dowiesz się:

TEORIA:
– W jaki sposób zamienić głos wewnętrznego krytyka na głos niekończącego się wsparcia?

– Jak przetransformować dialog wewnętrzny w potężne narzędzie do programowania swojego umysłu w każdej minucie dnia?

WARSZTAT:
– Stworzysz swoje własne pytania programujące, które będą tworzyć Twoją wizję zaprojektowaną we wcześniejszym warsztacie!

Jakub Stafa

Swoją przygodę z programowaniem podświadomości rozpoczął w momencie największego dołka w życiu. Nie akceptował życia w ograniczeniach, których jako społeczeństwo mamy narzuconych bardzo wiele. Zawsze wierzył, że jest w stanie osiągnąć cele, które sobie postawił i dzięki pracy z podświadomością pozbył się ograniczających schematów, pisząc tym samym swoją własną sagę.

ZZB

„Twoje najważniejsze narzędzie: Metoda Zamiany Zawartości Biblioteki”

„Przestań walczyć ze skutkami problemów – zacznij usuwać ich głębokie przyczyny!”

Dowiesz się:

TEORIA:
– Jak trwale usunąć prawdziwą przyczynę prokrastynacji i braku chęci, w miejsce ciągłego zmuszania się do działania.

– Jak naprawdę działa Twoja podświadomość i jak przeprogramować ją na najgłębszym możliwym poziomie.

WARSZTAT:
– Przejdziesz przez skrócony proces transformowania przyczyn istnienia oporu przed działaniem, z którego korzystamy na co dzień w pracy indywidualnej z naszymi klientami.

Paweł Pawlak

Paweł jest certyfikowanym hipnoterapeutą oraz twórcą metodologii i głową całego projektu IWS. Pomaga przedsiębiorcom, sportowcom i wszystkim osobom, chcącym od życia więcej, przełamywać swoje ograniczenia i blokady.

PRZERWA [13:35-13:55]

Metoda identyfikacji

„Nikt nie rodzi się mistrzem”

„Jednak każdy nosi w sobie potencjał, by się nim stać. Jak to zrobić w praktyce?”

Dowiesz się:

TEORIA:
– Zobaczysz, że już od dawna są w Tobie mistrzowskie podosobowości, które tylko czekają na świadome wykorzystanie.

– Poznasz potężne narzędzie do programowania podświadomości, z którego korzystali między innymi Michael Jordan oraz Kobe Bryant.

WARSZTAT:
– Zbudujesz swój avatar, postać, którą będziesz stawać się na zawołanie, w każdej chwili życia, kiedy będziesz potrzebować wejść na wyżyny swojej produktywności.

Mateusz Dembny

Certyfikowany hipnoterapeuta i trener przygotowania mentalnego, którego misją jest pomoc w odkryciu drzemiącej w człowieku mocy. Łączy hipnoterapię, medytację i podejście naukowe, aby mieć kompletne zrozumienie mechanizmów działania ludzkiej podświadomości. To zrozumienie przekazuje swoim podopiecznym.

Jakub Bednaruk

Programowanie Podświadomości odmieniło jego życie, obecnie Jakub odmienia życia innych, przy pomocy tych metod. Jego celem jest inspirowanie innych do odkrywania swojego wnętrza oraz do rozwijania swojego potencjału fizycznego i mentalnego. Jako trener Inner War Saga, pomaga swoim podopiecznym w osiąganiu celów, dążeniu do doskonałości oraz w rozwijaniu ich ducha wewnętrznego.

Podróż Mocy

„Twoje spotkanie z wewnętrzną Mocą!”

„Podróż mocy – czyli jak odnaleźć prawdziwą moc i mądrość, dzięki niepowtarzalnej metodzie medytacji prowadzonej”

Dowiesz się:

TEORIA:
– Jak obudzić i pogłębić intuicję oraz odnaleźć własną drogę do życia w poczuciu spełnienia, czyli jak odkryć tak zwaną “ścieżkę serca”
– Jak łączyć się z wyższym poziomem świadomości i zacząć żyć w zgodzie z samym sobą i wykorzystać to do osiągania konkretnych rezultatów

WARSZTAT:
– Odbędziesz Podróż Mocy, dzięki której przekonasz się, że jesteś czymś więcej, niż może Ci się wydawać. Dotkniesz swojego prawdziwego potencjału, co na zawsze zmieni Twoje zdanie na własny temat i napędzi Twoje działanie i myślenie.

Artur Sołtys

Hipnoterapeuta kliniczny, absolwent londyńskiego Institute of Clinical Hypnosis, autor książki „Autohipnoza uzdrowi Twój umysł“, energoterapeuta, nauczyciel medytacji. Uważa, że łączenie różnych technik i holistyczne podejście przynoszą najlepsze efekty.

PRZERWA [15:25-15:45]

Metoda Wizualizacji

„JAK WIZUALIZOWAĆ ZŁOTE GÓRY I NIE WYBIĆ SOBIE ZĘBÓW W TRAKCIE ICH ZDOBYWANIA?”

„Metoda Wizualizacji wspierana jednym narzędziem, którego historia liczy sobie kilka tysięcy lat…”

Dowiesz się:

TEORIA:
– Jak sprawić, aby Metoda Wizualizacji faktycznie programowała umysł, a nie stała się jedynie bujaniem w obłokach?

– Jak wykorzystać sekrety olimpijskich mistrzów do napędzania swoich wizualizacji, nawet, jeżeli do tej pory nie potrafiłeś tego robić!

WARSZTAT:
– Nauczysz się, jak w praktyce wizualizować, aby faktycznie programować się na skuteczne działanie i nie wpadać w pułapkę życzeniowego myślenia. Ubierzesz swoją wizję z pierwszego warsztatu w konkretną formę!

Leszek Parulewicz
Trener Inner War Saga, certyfikowany hipnoterapeuta. Deweloper ludzkiego potencjału, opiekun Plemienia.
Z pasją do programowania podświadomości pomaga ludziom przezwyciężać lęki, nałogi, fobie i przekonania. W życiu każdego człowieka widzi jedyną w swoim rodzaju historię.
Wiktor Ziębka
Wiktor dosłownie programuje podświadomość. Od kilku lat zajmuje się programowaniem aplikacji webowych i łączy to doświadczenie ze swoimi zainteresowaniami literaturą, technologiami oraz współczesnymi praktykami szamańskimi, by tworzyć skuteczne narzędzia pomagające usprawnić pracę i poprawić jakość życia.

ZAKOŃCZENIE [17:30]

FORMULARZ ZAPISU

Jesteś tu po to, aby każdym krokiem i oddechem pisać własną sagę.