Już teraz zapisz się na listę osób zainteresowanych kolejną edycją:

Praktycznego Warsztatu

Programowania Podświadomości

Doświadcz hipnozy na żywo, uwolnij potencjał i przełam ograniczające blokady, osiągając sukces w 2024 roku!

Co to za wydarzenie?

Praktyczny Warsztat Programowania Podświadomości to całodzienne wydarzenie, które nauczy Cię jak usuwać blokady i opór w działaniu oraz jak stać się kim trzeba, by wygrywać, dzięki wykorzystaniu potęgi autohipnozy i medytacji. 

Wszystko to bez zmuszania się do zawodnej dyscypliny i bez wyrzeczeń.

Brzmi zbyt dobrze? Czytaj w takim razie dalej, bo dopiero się rozkręcamy..

Po ostatniej edycji otrzymałem mnóstwo zapytań na temat możliwości zapisu na kolejne wydarzenie. Dlatego postanowiłem otworzyć listę dla osób zainteresowanych, które w pierwszej kolejności otrzymają zaproszenie na kolejną edycję, którą właśnie przygotowuję.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać zaproszenie?

l
krok 1

Wypełnij formularz, aby zapisać się na listę zainteresowanych wydarzeniem

krok 2

Następnie, gdy tylko zakończę przygotowania do kolejnej edycji wyślę do Ciebie specjalne zaproszenie. Otrzymasz je w pierwszej kolejności, zanim poinformuje o tym innych.

Ludzki umysł to narzędzie

KIM JESTEŚMY?

Nie potrzebujesz kolejnej cudownej metody. Masz już dość zawodnej dyscypliny i tego, że po raz kolejny nie udało Ci się dotrzymać danego sobie słowa. Chcesz osiągać cele małe i duże, ale coś Cię blokuje. Ten wewnętrzny opór. Toczysz wewnętrzną wojnę, nierówną potyczkę z samym sobą. Jednak zbyt często przegrywasz.

Potrzebujesz skutecznej i sprawdzonej metody, która krok po kroku zaprowadzi Cię z miejsca, w którym jesteś, do miejsca, w którym faktycznie chcesz być. Potrzebujesz kogoś, z kim możesz porozmawiać. Kogoś, kto upadł na kolana. Wstał z nich i był w miejscu, w którym być może jesteś teraz. 

Być może szukasz społeczności osób myślących podobnie. Kogoś, kto Cię zrozumie. Wyciągnie rękę i w noc pełną smutków i poczucia bycia pozbawionym kontroli, zaprosi Cię do ogniska. Poda pomocną dłoń. Usunie słabe ogniwo i pokaże czym je zastąpić. 

Jesteśmy Plemieniem Inner War Saga. 

Wierzymy, że każdy z nas jest tu po to, aby każdym krokiem i oddechem pisać własną sagę. Nie zgadzamy się z tym, że ludzie mają czuć się nieszczęśliwi, niedostatecznie dobrzy i wypełnieni lękami. Dlatego zrobimy wszystko, co konieczne, aby zrealizować misję zbudowania kuloodpornej psychiki w każdym i każdej z nas.

Praktyczny Warsztat

Programowania Podświadomości

FORMULARZ ZAPISU NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH WYDARZENIEM

Jesteś tu po to, aby każdym krokiem i oddechem pisać własną sagę.