KONFERENCJA ON-LINE

Programowanie Podświadomości LIVE!

Praktyczna wiedza jak wykorzystać maksymalny potencjał Twojego umysłu w jednym miejscu.

16.09.2023

11:00

Zapisz się i weź udział w całodniowej konferencji

Co to za wydarzenie?

Konferencja PROGRAMOWANIE PODŚWIADOMOŚCI LIVE! to wydarzenie o tym, co potrzebujesz wiedzieć, aby przestać ze sobą walczyć i zmuszać się do działania, a zacząć wykorzystywać swój umysł bez ograniczeń, niezależnie od branży lub dziedziny życia, w której zależy Ci na wynikach.

Wiedza
Wiedza do wdrożenia od zaraz, która pozwoli Ci dostać się do “panelu sterowania” swoim umysłem.
Prelegenci

Praktycy z wieloletnim doświadczeniem, na co dzień pomagający przedsiębiorcom i sportowcom maksymalizować swoje wyniki.

On-line

Wszystko dostępne z poziomu twojego komputera, bez wychodzenia z domu.

czego się dowiesz?

Programowanie umysłu podświadomego to nie wizualizacja, powtarzanie afirmacji czy pozytywne myślenie. To zaledwie wierzchołek góry lodowej. To narzędzia, z których korzysta się na samym końcu!

Mówi się, że “bogatych” od “biednych” odróżnia jedynie sposób myślenia. Że ci, którzy generują ponadprzeciętne rezultaty myślą inaczej od tych, którzy stoją w miejscu. Co to jednak właściwie oznacza? Czy wystarczy formułować inne myśli i powtarzać sobie pozytywne afirmacje w głowie, aby wszystko się zmieniło? Niestety nie jest to takie proste.

Mindset

Nikt nie może powiedzieć Ci CO masz myśleć ani CO robić. Odkrycie indywidualnej ścieżki to zadanie każdego i każdej z nas. Liczy się jedynie wiedza JAK myśleć, aby zręcznie wykorzystywać każde wydarzenie na swoją korzyść.

Świadomość

Jedyne co może naprawdę zmienić Twoje wyniki to rozwój Twojej świadomości, czyli sposobu, w jaki patrzysz na siebie, na świat oraz na swoją w nim rolę. Dowiesz się, co to naprawdę oznacza i jak wykorzystać do tego techniki programowania podświadomości.

Trening

Wiedza bez działania to jedynie informacja, która sama z siebie nie może w żaden sposób zmienić wyników, jakie generujesz. Dowiesz się jak wykorzystać praktykę nie tylko do rozwoju swoich umiejętności, ale także do odkrywania prawdziwych przyczyn swoich ograniczeń.

Programowanie Podświadomości

Każda Twoja emocja, każdy nawyk i każde zachowanie ma swoją przyczynę w Twojej przeszłości. Prokrastynacja, odkładanie na później czy różnego rodzaju lęki nazywamy oporem. Po co ciągle pokonywać opór, skoro można go zmniejszać? Dowiesz się jak przestać walczyć ze skutkami, a zacząć rozpracowywać prawdziwe przyczyny swoich zachowań i emocji.

Medytacja

Czy medytacja to po prostu obserwowanie swojego oddechu i sposób na uspokojenie myśli? Nic bardziej mylnego. To narzędzie do poznawania siebie i swojego prawdziwego potencjału. Dowiesz się jak dzięki niej przejrzeć iluzję swoich ograniczeń oraz nauczyć się korzystać z najważniejszego narzędzia w Twoim życiu – Twojego umysłu.

Ciało

Ciało to świątynia dla Twojego ducha i Twojego umysłu. Środowisko, w którym działa Twój komputer centralny, czyli mózg. Praca nad swoim umysłem bez zadbania o Twoje ciało jest jak wciskanie gazu i hamulca w jednym momencie. Dowiesz się jak w prostych krokach zmaksymalizować wydajność Twojego ciała.

Agenda wydarzenia

11:00

“Czy wyobrażasz sobie wikinga prokrastynującego z wyprawą na Anglię?”

Dowiesz się:

 • Jak z każdej sytuacji zbudować swoją przewagę
 • Co zrobić, aby wyrobić w sobie żelazną pewność siebie
 • Dlaczego odpowiednia filozofia i poczucie sensu są ważniejsze niż wyznaczanie celów i motywacja
Paweł Pawlak

Paweł jest certyfikowanym hipnoterapeutą oraz twórcą metodologii i głową całego projektu IWS. Pomaga przedsiębiorcom, sportowcom i wszystkim osobom chcącym od życia więcej, przełamywać swoje ograniczenia i blokady.

11:50

“Jak przyspieszyć programowanie podświadomości przy pomocy BIOHACKINGU”

Dowiesz się:

 • Poznasz 3 potężne suplementy, które wprowadzą Cię szybciej w stan transu
 • Dowiesz się, jakie 2 nawyki sprawią, że twój mózg zacznie się szybciej uczyć
 • Poznasz 1 trick, który sprawi że zmiany zapiszą sie szybciej w twojej podświadomości

Karol Wyszomirski

Trener Zdrowia i Wysokiej Efektywności. Pomaga przedsiębiorcom oraz średniej kadrze managerskiej. Specjalizuje się w łączeniu oraz wykorzystywaniu najnowszych odkryć dietetyki, inteligentnych ćwiczeń, biohackingu, neuronauki, nowoczesnej psychologii oraz hipnozy.

12:35

“Życie jako trening – czyli jak i dlaczego się nie poddawać.
3 życiowe lekcje od zawodowych sportowców, dzięki którym zmienisz swoje nastawienie do przeciwności losu.”

Dowiesz się:

 • 6 dni jako magiczna granica, której nie należy przekraczać. Dlaczego wypoczynek jest kluczowy jeśli chcesz się rozwijać.
 • 8/10 czyli granica ciągłości i efektywności. Dlaczego wszechobecny „kult zapierdalania” nie jest odpowiednim rozwiązaniem jeśli chcesz efektów.
 • 10 000 czyli liczba mistrzowska. Dlaczego mistrzostwo nie jest czynnością tylko nawykiem. Ile praktyki potrzeba by osiągnąć najwyższy poziom.
Maciej Bielski

absolwent Gdańskiego AWFiS, od 22 lat samodzielnie szukam informacji i dzięki temu poznałem i wypracowałem mnóstwo sposobów na osiągnięcie najlepszych wyników sportowych. Dziś łącząc wiedzę zarówno od fizjologów sportowych z bloku sowieckiego, jak i doniesień z ośrodków treningowych z USA, mam gotowe rozwiązania dla moich klientów oraz trenerów. Dzięki temu podejściu zostałem jednym z najbardziej wziętych i rozpoznawalnych trenerów i szkoleniowców oraz wykładowców z tej dziedziny w naszym kraju.

PRZERWA [13:15-13:45]

13:50

“Programowanie Podświadomości jako nauka ścisła prowadząca do osobistej wolności.”

Dowiesz się:

Jak nauki ścisłe prowadzą do wolności?

 • wzór na podświadomość
 • ograniczający wpływ przekonań
 • czy wolność można zaprogramować?

Leszek Parulewicz

Trener Inner War Saga, certyfikowany hipnoterapeuta. Deweloper ludzkiego potencjału. Z pasją do programowania podświadomości pomaga ludziom przezwyciężać lęki, nałogi, fobie i przekonania.

 

Mateusz Dembny

Trener Inner War Saga, Mateusz jest matematykiem, pasjonatem fizyki matematycznej i filozofii, co więcej fascynuje go historia, w szczególności starożytna i oświeceniowej Europy. Ma za sobą publikacje w tych dziedzinach. W swojej pracy z podświadomością korzysta z różnych systemów mitologicznych i filozoficznych. Mateusz pomaga przezwyciężać lęki i ograniczające przekonania oraz wspiera w osiąganiu celów i poznawaniu siebie.

14:35

“Podróż mocy – czyli jak odnaleźć prawdziwą moc i mądrość dzięki niepowtarzalnej metodzie medytacji prowadzonej”

Dowiesz się:

 • jak obudzić i pogłębić intuicję oraz odnaleźć własną drogę do życia w poczuciu spełnienia, czyli jak odkryć tak zwaną “ścieżkę serca”
 • jak łączyć się z wyższym poziomem świadomości i zacząć żyć w zgodzie z samym sobą
 • jak otworzyć się na wewnętrzne prowadzenie i doświadczysz jak to działa w praktyce

Artur Sołtys

hipnoterapeuta kliniczny, absolwent londyńskiego Institute of Clinical Hypnosis, autor książki „Autohipnoza uzdrowi twój umysł“, energoterapeuta, nauczyciel medytacji. Uważa, że łączenie różnych technik i holistyczne podejście przynoszą najlepsze efekty.

15:25

“3 sekrety programowania podświadomości, czyli jak usunąć dowolną blokadę w działaniu i stać się kim trzeba by to osiągać”

Dowiesz się:

 • Jak trwale usunąć prawdziwą przyczynę prokrastynacji i braku chęci
 • Jak zaprogramować podświadomość by automatycznie robić co trzeba
 • Dlaczego zmuszanie się do dyscypliny i „działanie pomimo” do tej pory nie przynosiło upragnionych rezultatów
Paweł Pawlak

Paweł jest certyfikowanym hipnoterapeutą oraz twórcą metodologii i głową całego projektu IWS. Pomaga przedsiębiorcom, sportowcom i wszystkim osobom chcącym od życia więcej, przełamywać swoje ograniczenia i blokady.

16:25

“Case study, czyli studium przypadków programujących podświadomość”

Dowiesz się:

 • co sprawia, że osiągają ponadprzeciętne rezultaty,
 • co naprawdę ograniczało ich potencjał,
 • co robią, kiedy dochodzą do ściany lub przestają mieć energię, by przeć naprzód.
Paweł Pawlak

Paweł jest certyfikowanym hipnoterapeutą oraz twórcą metodologii i głową całego projektu IWS. Pomaga przedsiębiorcom, sportowcom i wszystkim osobom chcącym od życia więcej, przełamywać swoje ograniczenia i blokady.

ZAKOŃCZENIE [17:15]

FORMULARZ ZAPISU

Jesteś tu po to, aby każdym krokiem i oddechem pisać własną sagę.