Jak Każdy Człowiek Może Pozbyć Się Prokrastynacji, Niepewności i Lęków Oraz Zacząć Realizować Swój Pełny Potencjał Dzięki Hipnozie?

(Nawet Jeżeli Inne Metody i Terapie Nie przyniosły Zamierzonych Rezultatów)

Czy wiesz, że doświadczasz hipnozy codziennie? TAK, TO PRAWDA!

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, na czym to dokładnie polega i jak może rozwiązać Twoje problemy, przejdź na kolejną stronę.

Dziś mija dokładnie miesiąc od hipnozy.

Mialam napisać feedback parę dni po ale zdecydowałam, że zostawię to na parę tygodni i zobaczę, co się będzie działo, bo wiedziałam, że będzie się działo i to dużo 🙂

Zaraz po wyjściu z transu hipnotycznego czułam się dosłownie o tonę lżejsza, totalnie fizycznie zmasakrowana 😵‍💫,  ale mentalnie lżejsza! Stan wyczerpania organizmu utrzymywał się 2 dni, co mnie wcale nie dziwi, bo te wszystkie energie musiały się zbilansować. W końcu w ciągu 2.5 godziny większość mojego dotychczasowego ponad 30-sto letniego programu zostało odinstalowane i był to niezły szok dla ciała fizycznego.

Celem hipnozy było wyzbycie się strachu przed opuszczeniem strefy komfortu, jakim jest stabilna korpo praca, a także pozbycie się przekonania, „stay in your lane”,  że lepiej nie ryzykować, bo i tak nic z tego nie wyjdzie.

Od czasu hipnozy, nie jestem w stanie poczuć nawet odrobiny strachu, jeżeli pomyślę o odejściu z pracy, tudzież wyjściu ze strefy komfortu, jakim jest moje otoczenie. Zero. Strach mnie opuścił, za to mam niesamowite  przekonanie, że to jest jedyna i właściwa decyzja na ten moment. I jest to totalnie ekscytującą myśl, żeby dać się ponieść życiu i pomimo „unknown”.

Rezultat jest taki, że miesiąc po sesji, złożyłam wypowiedzenie w pracy, po 20 latach w jednym mieście, przenoszę się 500 km dalej nad morze w moje ukochane miejsce, w którym czuję, że żyję. Wymanifestowałam pracę zgodna ze swoimi zainteresowaniami i tym, co chce robić w życiu. Zero strachu, czysta ekscytacja i pełna świadomość! Zawsze można zacząć wszystko na nowo. Ja zaczynam w wieku 38 lat.

Wiem, że mam jeszcze parę mniejszych programów do odkręcenia, dlatego zainwestowałam dodatkowo w kurs „Programowanie Podświadomości”. Aż strach się bać, co się będzie działo, jak przeprogramuje całą resztę limitujących mnie przekonań! 🙂

Dziękuję bardzo za wszystko!

Pozdrawiam i do zobaczenia kiedyś online podczas kursu 🙂

{

Kate Gąsior

Kim jesteśmy?

Paweł Pawlak

Twórca autorskiej metody Programowania Podświadomosci

Paweł jest certyfikowanym hipnoterapeutą, trenerem przygotowania mentalnego w biznesie i sporcie zawodowym.

Specjalizuje się w pracy z lękami, bolesnymi doświadczeniami z przeszłości, nałogami oraz nawykami i przekonaniami.

Łączy hipnoterapię, współczesny szamanizm, wątki mitologii nordyckiej i wiele innych systemów, aby rozwikłać wzorce, które mogą ograniczać ludzki potencjał na poziomie podświadomym.

”Moją misją jest uczyć ludzi jak używać własnego umysłu. Większość ludzkich problemów nie wynika wcale z wad i niedoskonałości systemu, tylko z braku umiejętności korzystania z jego doskonałych funkcji. Wierzę, że świat będzie lepszym miejscem, jeżeli więcej z nas będzie umieć programować swoje umysły”.

Leszek Parulewicz

Certyfikowany hipnoterapeuta Inner War Saga

Trener Inner War Saga, certyfikowany hipnoterapeuta. Deweloper ludzkiego potencjału, opiekun Plemienia.

Z pasją do programowania podświadomości pomaga ludziom przezwyciężać lęki, nałogi, fobie i przekonania. W życiu każdego człowieka widzi jedyną w swoim rodzaju historię. Dostrzega jego prawdziwe niewykorzystane możliwości i chce mu pomóc poznać smak sukcesu.

Zafascynowany kulturą dalekiego wschodu i wywodzącymi się z niej technikami łączącymi ćwiczenia medytacyjne, oddechowe i trening fizyczny w celu osiągnięcia harmonii pomiędzy umysłem a ciałem.

Sformował kilka grup mastermind dla inwestorów i przedsiębiorców. Świadomie tak zarządza gronem osób, aby każdy dobrze się czuł i znalazł swoje miejsce i funkcje w zespole.

Jakub Bednaruk

Trener Metody Inner War Saga w trakcie treningu. Zajmuje się komunikacją oraz stroną techniczną projektu. Jest również opiekunem Plemienia, czuwa nad jego postępem i rozwojem.

Jest pasjonatem historii, a w szczególności wczesnego średniowiecza i czasów “Dzikiego Zachodu”. Od kiedy sięga pamięcią, interesował się militariami i bronią palną.

Każdą wolną chwilę stara się spędzać w dziczy, rozwijając swoje zamiłowanie do bushcraftu i traperstwa.

Jako aktywny zawodnik sportowy, trenował najróżniejsze dyscypliny. Od koszykówki, poprzez pływactwo, na trójboju siłowym kończąc. Według niego, rozwój duchowy połączony z rozwojem fizycznym może prowadzić do niesamowitych osiągnięć. Zgłębia potęgę podświadomego programowania umysłu, co umożliwia osiągnięcie każdego celu, jaki sobie postawimy.

Stara się dzielić swoimi pasjami i wiedzą z każdym, kogo spotka. Jego celem jest inspirowanie innych do odkrywania historii oraz do rozwijania swojego potencjału fizycznego i mentalnego. Jako trener Inner War Saga, pomaga swoim podopiecznym w osiąganiu celów, dążeniu do doskonałości oraz w rozwijaniu ich ducha wewnętrznego.

Mateusz Dembny

Trener Metody Inner War Saga

Mateusz jest matematykiem, pasjonatem fizyki matematycznej i filozofii, co więcej fascynuje go historia, w szczególności starożytna i oświeceniowej Europy. Ma za sobą publikacje w tych dziedzinach.

Od najmłodszych lat uwielbia sztuki walki. Zaczynał treningi od aikido, przez wing chun, na muay thai i boksie kończąc. Zakochał się również w szermierce historycznej. Wierzy w rozwój holistyczny oraz że trening ducha i ciała doskonale się uzupełniają. W swojej pracy z podświadomością korzysta z różnych systemów mitologicznych i filozoficznych. Zależy mu na głębokim zrozumieniu mechanizmów ludzkiego umysłu.

Mateusz pomaga przezwyciężać lęki i ograniczające przekonania oraz wspiera w osiąganiu celów i poznawaniu siebie.

Wiktor Ziębka

Trener Metody Inner War Saga

Wiktor dosłownie programuje podświadomość. Od kilku lat zajmuje się programowaniem aplikacji webowych i łączy to doświadczenie ze swoimi zainteresowaniami literaturą, technologiami oraz współczesnymi praktykami szamańskimi, by tworzyć skuteczne narzędzia pomagające usprawnić pracę i poprawić jakość życia.

Wolny czas poświęca na lekturę książek z zakresu literatury klasycznej, beletrystyki, programowania oraz psychologii, a także na zgłębianie różnych nurtów mistycznych, w szczególności skupiając się na hawajskiej Hunie.

W oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie, pomaga swoim podopiecznym osiągnąć efektywność, zrównoważenie emocjonalne i wewnętrzną harmonię, a w konsekwencji, przetransformować życie przepełnione walką i cierpieniem na harmonijną ścieżkę łowcy przygód.

MateuszKwaśniewski

Trener Metody Inner War Saga

Mateusz z zawodu jest dietetykiem klinicznym. Pasjonuje się całościowym podejściem do szeroko rozumianego zdrowia i dobrostanu. Łączy pracę z hipnozą z pomaganiem w optymalizowaniu diety i mentalnego podejścia do zdrowia i zastosowania zasad biohackingu w połączeniu z zasadami programowania podświadomości.

W wolnych chwilach poświęca czas na zgłębianiu ścieżki serca, medytacji oraz na lekturze książek z zakresu psychologii i szeroko pojętego holistycznego podejścia do ludzkiej psychiki i funkcjonowania.

Wierzy, że praca na głębokim zrozumieniu schematów, przekonań i lęków jest jedną z lepszych dróg do poznania siebie i tym samym realizacji swoich celów w pełnej zgodzie z własnym wnętrzem.