Jak Każdy Człowiek Może Pozbyć Się Prokrastynacji, Niepewności i Lęków Oraz Zacząć Realizować Swój Pełny Potencjał Dzięki Hipnozie?

(Nawet Jeżeli Inne Metody i Terapie Nie przyniosły Zamierzonych Rezultatów)

Czy wiesz, że doświadczasz hipnozy codziennie? TAK, TO PRAWDA!

Jeżeli chcesz się dowiedzieć na czym to dokładnie polega, zostaw mi maila i przejdź na kolejną stronę.

(I zobaczyć czy rozwiąże ona moje problemy)

  • ^Współadministratorami danych osobowych są spółki z grupy VIKING POWER

    Współadministratorami danych osobowych są spółki z grupy VIKING POWER, każda reprezentowana przez Prezesa Zarządu Pawła Piotra Pawlaka (dalej: „Współadministratorzy”). W Polityce Prywatności Współadministratorzy informują o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Współadministratorzy mogą powierzyć do przetwarzania dane osobowe. Szczegółowe informacje o wszystkich podmiotach należących do grupy VIKING POWER znajdziesz tutaj.

24 letni chłopak bez pomysłu na siebie zmieniający pracę co 3 miesiące (przez 8 miesięcy nie pracowałem), brak motywacji, nawracające stany depresyjne, stany lękowe, pracuje na psychoterapii i dzięki kursowi “Programowanie Podświadomości” bardzo posunąłem terapię do przodu. 

Trafiłem na kurs przez reklamę na Facebook, powiedziałem sobie dam radę (zgadnijcie co xD tak nie dałem rady). Umówiłem się na spotkanie z Pawłem 16.08 o 16:00, wprowadzałem siebie w trans hipnotyczny już wcześniej za pomocą nagrań z kursu więc nie bałem się tego, ale to co się działo to istny kosmos. Paweł pomógł mi zdjąć najcięższe blokady, przez które żyłem w ciągłym strachu, chciałem umrzeć. 

Chcę podzielić się 2 takimi momentami z hipnozy:

  1. Wędrowaliśmy po moich wspomnieniach i dotarliśmy do miejsca kiedy jako małe, roczne dziecko leżę w łóżeczku i płaczę, bo nie jestem w stanie samodzielnie się przykryć, a rodziców nie było (włączenie trybu przetrwania). Później powędrowaliśmy do wspomnień w moim odczuciu gorszych, gdzie ojciec alkoholik robił awantury, a ja jako mały chłopak musiałem bronić siebie i bliskich.

Pomimo, że były to trudne emocje i bardzo to przeżyłem podczas sesji, to po jej zakończeniu jakbym umarł i narodził się na nowo.

  1. Podczas regresji udało mi się zobaczyć kim byłem wcześniej. Wiedziałem o tym, gdyż byłem wcześniej u bioenergoterapeuty, który też wspomniał dokładnie tym wcieleniu. Czuję z tym obrazem silne połączenie.

Teraz chyba najważniejsza cześć dla mnie, czyli co się zmieniło: 

– Mam świetne samopoczucie, nie mam już uczucia jakbym chciał umrzeć albo tylko ciągle wegetować!

– Motywacja i siła do działania: 100 stron podręcznika do fizjologii człowieka – kiedyś bym powiedział „poje*any”, teraz przyjemność, kurs programowania nadrabiam i w końcu się nim cieszę.

– Teraz wiem, że ukończę kurs i spełnię swoje marzenia. 

– Znalazłem odpowiedź na to, czym tak naprawdę chcę się w życiu zajmować!

{

Przemysław Modzelewski

Kim jesteśmy?

Paweł "Viking" Pawlak

Twórca autorskiej metody Programowania Podświadomosci

Paweł jest certyfikowanym hipnoterapeutą, trenerem przygotowania mentalnego w biznesie i sporcie zawodowym.

Specjalizuje się w pracy z lękami, bolesnymi doświadczeniami z przeszłości, nałogami oraz nawykami i przekonaniami.

Łączy hipnoterapię, współczesny szamanizm, wątki mitologii nordyckiej i wiele innych systemów, aby rozwikłać wzorce, które mogą ograniczać ludzki potencjał na poziomie podświadomym.

”Moją misją jest uczyć ludzi jak używać własnego umysłu. Większość ludzkich problemów nie wynika wcale z wad i niedoskonałości systemu, tylko z braku umiejętności korzystania z jego doskonałych funkcji. Wierzę, że świat będzie lepszym miejscem, jeżeli więcej z nas będzie umieć programować swoje umysły”.

Leszek "Amok" Parulewicz

Certyfikowany hipnoterapeuta InnerWarSaga

Trener Inner War Saga, certyfikowany hipnoterapeuta. Deweloper ludzkiego potencjału, opiekun Plemienia.

Z pasją do programowania podświadomości, pomaga ludziom przezwyciężać lęki, nałogi, fobie, przekonania. W życiu każdego człowieka widzi jedyną w swoim rodzaju historię. Dostrzega jego prawdziwe niewykorzystane możliwości i chce mu pomóc poznać smak sukcesu.

Zafascynowany kulturą dalekiego wschodu i wywodzącymi się z niej technikami łączącymi ćwiczenia medytacyjne, oddechowe i trening fizyczny w celu osiągnięcia harmonii pomiędzy umysłem a ciałem.

Sformował kilka grup mastermind dla inwestorów i przedsiębiorców. Świadomie tak zarządza gronem osób, aby każdy dobrze się czuł i znalazł swoje miejsce i funkcje w zespole.