Czy Wiesz, Że Transu Hipnotycznego Doświadczasz Każdego Dnia?

 

Co Gdybym Powiedział Ci, Że Możesz W Dowolny Sposób Zmienić Każdy Nawyk, Usunąć Każdy Lęk I Zaprogramować Się Do Osiągania Każdego Celu, Bez Prowadzenia Ciągłej Wojny Ze Sobą?

Przewiń niżej..

Zapisz się na bezpłatną konsultację z jednym z naszych trenerów, aby dowiedzieć się, w jaki sposób jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Wypełnij formularz

(Prosimy o podawanie adresu mailowego najlepiej na serwisie gmail oraz unikanie w miarę możliwości skrzynek na o2, wp- gdyż obserwujemy spadek dostarczalności do skrzynek na tych serwisach. Jeśli potwierdzenie do Ciebie nie dotarło napisz do nas na adres info@innerwarsaga.com).

odpowiedź opcjonalna
odpowiedź opcjonalna
  • ^Współadministratorami danych osobowych są spółki z grupy VIKING POWER

    Współadministratorami danych osobowych są spółki z grupy VIKING POWER, każda reprezentowana przez Prezesa Zarządu Pawła Piotra Pawlaka (dalej: „Współadministratorzy”). W Polityce Prywatności Współadministratorzy informują o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Współadministratorzy mogą powierzyć do przetwarzania dane osobowe. Szczegółowe informacje o wszystkich podmiotach należących do grupy VIKING POWER znajdziesz tutaj.

OPINIE

Dawid Czechowicz
Dawid na YT

Krystian Wilczak
Kanapa Wilczaka

Bartek Socha
Okiem Szamana

Bartek Popiel
Liczy się wynik

Ola Gościniak
Jestem Interaktywna

Majka Gutsche
Fizjoterapeutka

Filip Grabowski
Marketingowiec

"Czułam jak aktualizuje mi się system w czasie rzeczywistym"

Mocno się u mnie pozmieniało i jest cudownie. Pracowaliśmy w temacie mojego oporu do podjęcia się stworzenia produktu. Już na następny dzień podeszłam do pierwszych zadań bacznie, siebie obserwując i zaobserwowałam po prostu brak jakiegokolwiek oporu.

Malwina Truskoławska Sesja z Jakub Bednaruk

"Wyczucie trenera na najmniejsze detale"

Dzięki temu spotkaniu nauczyłam się bardzo dużo na temat siebie, oporów i przyczyn moich problemów. Ze względu na fakt, że nie piszę tej opinii od razu po sesji, miałam możliwość sprawdzenia, czy zmiany w moim, życiu będą odczuwalne. I tak faktycznie jest. To cudowne uczucie. Polecam każdemu

Martyna Tekieli Sesja z Jakub Bednaruk

"Pierwszy raz czułem dosłownie wibrującą energię w dłoniach"

Czysto z serducha polecam sesję u Jakuba. Muszę przyznać, że sam przebieg sesji wywarł na mnie ogromne wrażenie. Ponieważ jako osoba, która potrafi wprowadzić samego siebie w trans i przerobić potrzebne tematy, to jednak nigdy nie czułem się tak, jak podczas procesu, przez który pomógł mi przejść Jakub

Dominik Bobik Sesja z Jakub Bednaruk

"Poprzez tą sesję stałem się pewniejszy siebie"

Polecam współprace z Kubą każdemu, kto chcę pozbyć się wewnętrznych ograniczeń i blokad. Sama sesja przebiega w bezpieczny i komfortowy sposób, a afekty pojawiają się niemal od zaraz

Grzegorz Gierlach Sesja z Jakub Stafa

"Dziękuje jeszcze raz Kubie za pomoc"

Dwie godziny spędzone na sesji z Jakubem pozwoliły mi dotrzeć w takie miejsca we własnej głowie, o których nigdy bym nawet nie pomyślał. Przepracowanie kilku schematów z pomocą Jakuba pozwoliło mi nareszcie wziąć się do pracy i ograniczyć ciągłą prokrastynacje.

Krzysztof Bebek Sesja z Jakub Stafa

"Przełom"

Polecam hipnoterapię każdemu, kto zmaga się z problemem (jakiejkolwiek natury) i stracił nadzieję lub nie ma już sił na walkę z samym sobą.

Szymon Domin Sesja z Jakub Stafa

"Znikł lęk i narodziła się siła"

O efektach... cóż, głową lżejsza co najmniej o dwie tony negatywnego myślenia, spokój i skupienie w sytuacji treningu zamiast nadmiarowego overthinkingu o urazie. Natomiast w sytuacji rozmów z facetami (tych dobrze znajomych lub nie) w głowie totalny luz, brak spięć w ciele i stresu. Podejście zmienione co najmniej o 180 stopni.

Klaudia Ślusarczyk Sesja z Leszekm Parulewicz

"Profesjonalizm, spokój, empatia. Dzięki temu spotkaniu odkryłam brakujący puzzel układanki. Lata terapii okazały się niczym przy 2 godzinnej sesji, w której moje osobiste metody pracy nad sobą świetnie się komponują."

Wiecie, jak to jest, gdy czujesz, jakbyś zrobił skok kwantowy i nagle obudził się w rzeczywistości, w której twój problem po prostu nie figuruje? Ciągle się z tym oswajam! Ale jeżeli nie, to zrób to dla siebie i naprawdę sprawdź.

Caroline Brazavsky Sesja z Leszekm Parulewicz

"Nie muszę się dostosowywać"

Grubo naprawdę można się zdziwić, jak mocno są w nas osadzone tematy, które świadomością uznajemy za niewiele znaczące. Zmniejszenie oporu i rozproszenie uwagi, które mi towarzyszy w „niewygodnych” wcześniej sytuacjach jest znaczące.

Szymon Tusik Sesja z Leszekm Parulewicz

"Znikł lęk i narodziła się siła"

O efektach... cóż, głową lżejsza co najmniej o dwie tony negatywnego myślenia, spokój i skupienie w sytuacji treningu zamiast nadmiarowego overthinkingu o urazie. Natomiast w sytuacji rozmów z facetami (tych dobrze znajomych lub nie) w głowie totalny luz, brak spięć w ciele i stresu. Podejście zmienione co najmniej o 180 stopni.

Anna Stanisławek Sesja z Mateusz Dembny

"Od razu pojawiła się we mnie radość, i to taka, jakiej już od dawna nie czułam!"

Mam wrażenie, że poza finansami po części uzdrowiła się też blokada przed odczuwaniem radości w życiu 😍 (już kilka razy ostatnio usłyszałam, że cieszę się jak dziecko 😂, a wcześniej tylko marzyłam o tym, by znów tę dziecięcą radość odczuwać)

Magdalena Szmotermajer Sesja z Mateusz Dembny

"Zdecydowanie polecam sesję, różnicę było czuć praktycznie od razu i stare problemy nie wracają."

Aktualnie mam dużo większą swobodę emocjonalną. Dzięki temu, że nie pojawia się już opór, mogę pracować nad nawykami bez oceniania się i zajeżdżania, zniknął perfekcjonizm i praca staje się przyjemniejsza w myśl zasady „usuwamy opór tam gdzie się da i pokonujemy tam gdzie trzeba”

Weronika Lauda Sesja z Mateusz Dembny

"Efekty przerosły moje oczekiwania!"

Sama sesja, pomimo poruszania trudnych i bolesnych tematów, czy wręcz nawet traum, które siedziały u mnie tak głęboko, że nawet nie uświadamiałam sobie ich istnienia, to podczas całego procesu czułam się bezpiecznie i swobodnie

Izabela Kępczyńska Sesja z Mateusz Kwaśniewski

"Dzięki sesji z Mateuszem pozbyłam się ogromnego lęku w kontaktach z ludźmi."

Szczerze mogę powiedzieć, że trafienie na sesję z Mateuszem i na kurs to było najlepsze, co wydarzyło się w moim życiu, ponieważ otworzyło mi to furtkę do niekończących się możliwości

Agata Lotka Sesja z Mateusz Kwaśniewski

"Klucz do skarbca podświadomości – „Sezamie otwórz się” :)"

Sesja ta była dla mnie jak klucz otwierający drzwi, za którymi znajdują się odpowiedzi na pytania, których szukałem od zawsze. Pozwoliła mi spojrzeć na problemy z innej perspektywy, ustawić wewnętrzny kompas na odpowiedni kierunek.

Kamil Pala Sesja z Mateusz Kwaśniewski

"To było mocne"

Byłem niesamowicie zaskoczony tym, jak głębokie to było doświadczenie i jak dużo mi dało z perspektywy zmiany siebie. Mam czasami taką myśl, że lata pracy nad sobą mogłyby mi tego nie dostarczyć

Dawid Straszak - Psycholog, autor Podcast Charyzmatyczny Sesja z Paweł Pawlak

"Zaczęłam nabierać dystansu do świata wokół mnie"

Rozpoczęcie współpracy z Tobą to totalnie nowy level, totalnie nowy poziom pracy z umysłem

Maria Andrejczyk - Lekkoatletka, polska olimpijka specjalizująca się w rzucie oszczepem Sesja z Paweł Pawlak

"Paweł jest swego rodzaju nauczycielem"

Gdy już myślimy, że dochodzimy do źródła problemu, Paweł potrafi zagłębić się jeszcze mocniej i znaleźć tak naprawdę jeszcze ten korzeń, który musimy wyrwać, żeby pozbywać się właśnie tego czegoś, co nas trapi.

Dawid Czechowicz - Polski kulturysta i trener personalny, Mistrz Polski Overall Kulturystyki 2021+2023, Wicemistrz NPC European Championship Sesja z Paweł Pawlak

"Zniknęła panika i przymus troszczenia się o innych"

Pojawia się u mnie coraz więcej pozytywnych automatycznych myśli. Kontynuuję pracę samodzielną, żeby przepracować pozostałe problemy i spełnić marzenia, ale super było być poprowadzonym wgłąb siebie przez kogoś doświadczonego i usunąć tak podstawowy i sabotujący wszystko problem.

Ignacy Nowicki Sesja z Wiktor Ziębka

"Wiktor pokierował mój umysł w stronę tego, by mnie nie blokował"

Uważam, że sesja hipnozy z Wiktorem jest tak naprawdę dla każdego, kto poszukuje zmian. Nieważne czy pracujesz na co dzień ze swoim umysłem, czy też nie, praca z odpowiednią osobą pozwala wejść głębiej często tam, gdzie samemu nigdy by się nie doszło.

Mateusz Snopek Sesja z Wiktor Ziębka

"Pełen profesjonalizm, spokój i pewność działania"

Wiktor spokojnym głosem wprowadził mnie w trans. Powoli, czekając, aż poczuję wszystkie emocje, przeprowadzał mnie przez kolejne etapy procesu. Było tam bardzo dużo emocji, łez i zaskakujących dla mnie sytuacji, ale czułam, że jestem, w każdej chwili sesji, zaopiekowana

Mariola Cybulska Sesja z Wiktor Ziębka